iPhone 12 - pierwsza partia urządzeń trafiła do sprzedawców

Apple rozpoczęło wysyłkę pierwszych egzemplarzy nadchodzącego iPhone 12 do sprzedawców. Krok ten zwiastuje zbliżającą się premierę.

Apple nie potwierdziło jeszcze oficjalnej daty premiery iPhone 12. W sieci spekuluje się o 13 października, ale są to informacje nie potwierdzone. Pewne jest jednak, że premiera odbędzie się w przeciągu najbliższych dni - Apple rozpoczęło właśnie wysyłkę pierwszych egzemplarzy do sprzedawców i dystrybutorów.

Rodzina Apple iPhone 12
Źródło: gizmochina.com

Rodzina Apple iPhone 12

Źródło: gizmochina.com

Z najnowszego raportu Jona Prossera wynika, że Apple przygotowuje właśnie pierwszą partę urządzeń do wysyłki z magazynów wewnętrznych. iPhone 12 ma trafić do dystrybutorów i sprzedawców na całym świecie już w najbliższy poniedziałek - 5 października. Nie zabrakło też informacji o najmniejszym modelu iPhone 12 Mini.

Prosser potwierdził także, że bazowe modele dostępne będą w wersjach z 64 GB, 128 GB oraz 256 GB wbudowanej pamięci masowej. W takich samych konfiguracjach możemy kupić iPhone 11. W raporcie brakuje informacji o droższych wariantach Pro i Pro Max. Potwierdza to wcześniejsze spekulacje - urządzenia te trafią do sprzedaży dopiero w listopadzie.

Jon Prosser przekazał, że modele Pro i Pro Max zaoferują 128 GB wbudowanej pamięci masowej w najtańszej konfiguracji.

Więcej informacji o iPhone 12 znajdziesz tutaj.

Sprawdź, ile kosztuje iPhone 11 Pro Max.

Źródło: gizmochina.com