iPhone 12 z gigantyczną obudową aparatów - moduł zajmie 1/6 plecków

Najnowsze fotografie akcesoriów do iPhone 12 uwidaczniają ogromny moduł aparatu. Element jest sporo większy, niż w iPhone 11.

Znany w środowisku Apple użytkownik @KOMIYA45020228 udostępnił na Twitterze najnowsze zdjęcie iPhone 11 Pro Max. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że smartfon został umieszczony w pokrowcu dedykowanym dla iPhone 12 Pro Max.

iPhone 11 Pro Max w pokrowcu Speck Presidio Clear

iPhone 11 Pro Max w pokrowcu Speck Presidio Clear

Fotografia ujawnia, że nowy model zaoferuje nieco większe wymiary zewnętrze - po kilka milimetrów z każdej strony, ale nie to jest najważniejsze. Na zdjęciu widzimy pokrowiec Speck Presidio Clear dedykowany dla iPhone 12 Pro Max z modemem sieci 5G. Na górze zdjęcia widać podpis New iPhone 6.7" (2020) 5G.

Włożenie iPhone 11 Pro Max do pokrowca dla iPhone 12 Pro Max pokazuje, że nowy smartfon zaoferuje jeszcze wiekszą obudowę obiektywów.

W tym miejscu warto przypomnieć, że zeszłoroczne smartfony od Apple są mocno krytykowane za sporą obudowę obiektywów, która według niektórych użytkowników jest duża i brzydka. Wszystko wskazuje na to, że rodzina iPhone 12 zaoferuje obudowę obiektywów większą o około 1/3 od iPhone 11.

Zwiększenie wymiarów obudowy obiektywów wynika z faktu implementacji LIDARu w najdroższych modelach Pro i Pro Max.

Więcej informacji o iPhone 12 znajdziesz tutaj.

Sprawdź, ile kosztuje iPhone 11.

Źródło: twitter.com