iPhone 12 z gigantyczną obudową aparatów - moduł zajmie 1/6 plecków

Najnowsze fotografie akcesoriów do iPhone 12 uwidaczniają ogromny moduł aparatu. Element jest sporo większy, niż w iPhone 11.

Znany w środowisku Apple użytkownik @KOMIYA45020228 udostępnił na Twitterze najnowsze zdjęcie iPhone 11 Pro Max. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że smartfon został umieszczony w pokrowcu dedykowanym dla iPhone 12 Pro Max.

iPhone 11 Pro Max w pokrowcu Speck Presidio Clear

iPhone 11 Pro Max w pokrowcu Speck Presidio Clear

Fotografia ujawnia, że nowy model zaoferuje nieco większe wymiary zewnętrze - po kilka milimetrów z każdej strony, ale nie to jest najważniejsze. Na zdjęciu widzimy pokrowiec Speck Presidio Clear dedykowany dla iPhone 12 Pro Max z modemem sieci 5G. Na górze zdjęcia widać podpis New iPhone 6.7" (2020) 5G.

Zobacz również:

  • Od M1X do 5G. Apple dąży do kontroli absolutnej! Co dalej?
  • Wszystkie premiery sprzętu, gier i usług Apple w sierpniu 2021!
  • Zupełnie nowy Apple Store dostępny! Jakie nowości przewdziano?

Włożenie iPhone 11 Pro Max do pokrowca dla iPhone 12 Pro Max pokazuje, że nowy smartfon zaoferuje jeszcze wiekszą obudowę obiektywów.

W tym miejscu warto przypomnieć, że zeszłoroczne smartfony od Apple są mocno krytykowane za sporą obudowę obiektywów, która według niektórych użytkowników jest duża i brzydka. Wszystko wskazuje na to, że rodzina iPhone 12 zaoferuje obudowę obiektywów większą o około 1/3 od iPhone 11.

Zwiększenie wymiarów obudowy obiektywów wynika z faktu implementacji LIDARu w najdroższych modelach Pro i Pro Max.

Więcej informacji o iPhone 12 znajdziesz tutaj.

Sprawdź, ile kosztuje iPhone 11.

Źródło: twitter.com