iPhone 12 z gratisami - Apple dodaje trzy miesiące Apple Arcade

Z nowymi telefonami iPhone, tabelami iPad, iPodem touch, komputerami Mac oraz przystawką Apple TV otrzymamy trzymiesięczną subskrypcję Apple Arcade w gratisie.

Apple znane jest ze specyficznego podejścia do sprzedaży. Jest to jeden z niewielu producentów, którzy nie oferują gratisów w przedsprzedaży, a na dodatek sprzęt giganta z Cupertino bardzo wolno traci na wartości.

Apple Arcade

Apple Arcade

Rok temu Apple po raz pierwszy w historii udostępniło swoim klientom gratis przy okazji zakupu nowego urządzenia. Każdy nowy smartfon, tablet czy komputer oferowany był z roczną subskrypcja na Apple TV. Oczywiście firmie zależało na szybkim zwiększeniu udziałów na rynku usług stramingowych, co oczywiście udało się poprzez udostępnienia darmowej subskrypcji.

Od 22 października 2020 roku startuje nowa promocja. Każdy, kto kupi nowego iPhone'a, iPad'a, iPod'a touch, komputer Mac lub Apple TV otrzyma trzymiesięczną, darmową subskrypcję Apple Arcade. Usługa kosztuje miesięcznie 24,99 zł, co oznacza, że oszczędzamy łącznie 74,97 zł.

W ramach Apple Arcade możemy korzystać z ponad 100 gier, które nie będą wymagać od nas dodatkowych zakupów. Możemy pożegnać się także z wszechobecnymi reklamami.

W przypadku, gdy nie skorzystaliśmy z promocji na roczne Apple TV+ za darmo, po zakupie nowego urządzenia możemy zaktywować oba gratisy - trzy miesiące Apple Arcade oraz rok Apple TV+ za darmo.