iPhone 13 Pro Max z jeszcze większym aparatem! Czy to ma sens?

Smartfonowe wyspy z aparatami cały czas rosną. Do wyścigu dołączy się również Apple. iPhone 13 Pro Max zaoferuje jeszcze większą obudowę obiektywów. Wiemy już jak wygląda nadchodzący smartfon.

W 2019 roku Apple postawiło na kontrowersyjny design tylnego panelu iPhone'a 11. Flagowe modele otrzymały kwadratową obudowę obiektywów, która jest znacznie większa od wyspy z iPhone'a X/Xs.

iPhone 12 Pro Max obok makiety iPhone 13 Pro Max

iPhone 12 Pro Max obok makiety iPhone 13 Pro Max

Aktualne modele iPhone'a 12 otrzymały jeszcze większe obudowy obiektywów, a tyczy się to głównie modelu Pro Max. Okazuje się, że Apple nie spoczywa na laurach i zamierza w dalszym ciągu powiększać obudowę aparatu w swoich największych smartfonach.

Zobacz również:

Nadchodzący iPhone 13 Pro Max otrzyma ogromną wyspę z aparatami.

Na kanale EverythingApplePro na YouTube znajdziemy makiety 3D nadchodzących modeli, które oparto na ostatnich przeciekach w sprawie kolejnej generacji iPhone'a.

Z filmiku dowiadujemy się, że nowy model będzie o 0,26 mm grubszy od aktualnie sprzedawanego iPhone'a 12 Pro Max.

Na szczęście w zamian za większą obudowę aparatów otrzymamy Face ID trzeciej generacji oraz zmniejszone wycięcie w ekranie. Możliwe, że smartfony z rodziny Apple iPhone 13 będą ostatnimi modelami z charakterystycznym notch'em, który pojawił się w 2017 roku.

Smartfony z rodziny iPhone 13 poza zwiększoną grubością zaoferują identyczne wymiary obudowy. Apple przeniesie umiejscowienie przycisków do regulacji głośności. Znajdą się one bliżej górnej krawędzi.

Więcej informacji o iPhone 13 znajdziesz tutaj.

Źródło: theapplepost.com