iPhone 13 Pro Max z najjaśniejszym obiektywem na rynku. Warto czekać?

Wszystko wskazuje na to, że w tym roku najdroższy iPhone ponownie zaoferuje lepszy aparat od swoich tańszych braci. Apple stawia na znacznie jaśniejszy obiektyw, który lepiej sprawdzi się w słabych warunkach oświetleniowych.

Znany analityk Ming Chi-Kuo przekazał kolejne informacje dotyczące nadchodzących smartfonów od Apple. Tym razem dotyczą one najdroższego modelu z rodziny. iPhone 13 Pro Max podobnie jak zeszłoroczny model otrzyma ulepszony aparat.

iPhone 12 Pro Max

iPhone 12 Pro Max

Największy model Pro Max dostanie inny aparat główny z jaśniejszą przysłoną f/1,5. Dzięki zmienionej matrycy poprawi się jakość zdjęć nocnych oraz wydajność trybu portretowego.

Zobacz również:

Pozostałe modele z rodziny iPhone 13 - iPhone 13 mini, iPhone 13 oraz iPhone 13 Pro otrzymają nieco ciemniejszą przysłonę f/1,6.

Każdy model z rodziny iPhone 13 zaoferuje aparat główny składający się z siedmiu elementów. Zaawansowana konstrukcja obiektywu ułatwia przechwytywanie światła i zmniejsza ilość artefaktów.

Ming Chi-Kuo informuje, że Apple złożyło już zamówienie na nowe aparaty w firmie Sunny Optical. Pierwsza partia obiektywów wyjedzie z fabryki w drugim kwartale 2021 roku.

Więcej informacji o iPhone 13 znajdziesz w naszym materiale zbiorczym.

Źródło: appleinsider.com