iPhone 13 Pro na pierwszej wyprzedaży! Gdzie go kupić i za ile?

Najnowszy iPhone 13 Pro doczekał się pierwszej promocji. O ile go przeceniono i czy warto decydować się na zakup?

Najnowsze modele iPhone'a nadal sprzedają się jak cieple bułeczki, a Apple ma problemy z utrzymaniem odpowiedniego tempa dostaw. Nie przeszkodziło to jednak w tym, aby najbardziej poszukiwany iPhone 13 Pro trafił na pierwszą promocję. Model z 256 GB wbudowanej pamięci masowej doczekał się pierwszej w historii przeceny. Jest ona związana z nadchodzącym świętem singla.

iPhone 13 Pro
Źródło: macworld.com

iPhone 13 Pro

Źródło: macworld.com

Na przecenę iPhone'a 13 Pro 256 GB zdecydował się chiński operator China Unicom. Sprzedaż prowadzona jest na popularnym portalu JD.com. Zniżka jest spora - wynosi 600 juanów, co przekłada się na około 370 zł. Dodatkowo proponowana jest darmowa wysyłka.

Zobacz również:

Niestety oferta jest limitowana dla członków JD PLUS (chińskiego odpowiednika Allegro Smart! i Amazon Prime).

iPhone 13 Pro 256 GB na JD.com sprzedawany jest za około 5450 zł. Oznacza to, że jest o 149 zł tańszy od identycznego modelu sprzedawanego w Polsce.

iPhone 13 Pro na promocji
Źródło: mydrivers.com

iPhone 13 Pro na promocji

Źródło: mydrivers.com

Niestety dla polskich konsumentów oferta nie jest opłacalna. Po pierwsze mowa o urządzeniu z chińskiej dystrubucji. Dodatkowo musimy mieć na względzie długi czas wysyłki oraz możliwą konieczność zapłacenia podatku VAT, a wtedy okaże się, że nasz promocyjny iPhone 13 Pro 256 GB będzie droższy od identycznego sprzedawanego w Polsce.

Jeżeli szukasz iPhone'a 13 Pro sprawdź aktualną dostępność w sklepach.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: