iPhone 13 - kiedy rusza przedsprzedaż nowych smartfonów Apple?

iPhone 13 został oficjalnie zaprezentowany. Kiedy rusza przedsprzedaż nowych smartfonów Apple? Sprawdźcie!

Fot. Apple

Apple wczoraj zaprezentowało szereg nowości na najbliższe miesiące. W trakcie California Streaming zaprezentowane zostały nowe iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max oraz iPhone 13 mini. Swoje debiuty miały także nowe zegarki Apple Watch Series 7 oraz bazowa wersja iPada.

W trakcie konferencji przekazane zostały jedynie informacje dotyczące sugerowanych cen w amerykańskich sklepach. Osoby, które czekają na zakup nowego smartfona Apple zastanawiają się pewnie nad jedną rzeczą: kiedy będą w końcu mogły złożyć ofertę zakupu nowego urządzenia?

Zobacz również:

Przedsprzedaż linii iPhone 13 rozpoczyna się 17 września, czyli już w najbliższy piątek. Pierwsze zamówienia będziemy mogli złożyć o godzinie 14 lokalnego czasu polskiego. Wygląda więc na to, że Apple kontynuuje swoją sprawdzoną procedurę z ostatnich lat, czyli premierę w środku tygodnia oraz otwarcie przedsprzedaży w piątek tego samego dnia. Smartfony trafią do otwartej sprzedaży w następnym tygodniu, a dokładnie 24 września.

Już w najbliższy piątek będziemy mogli złożyć zamówienia na jednego z nowych smartfonów Apple. Jak kształtuje się oferta producenta?

Najmniejszy z rodziny iPhone 13, czyli model mini dostępny jest w trzech wariantach: 128/256/512 GB, a jego ceny zaczynają się od 3699 złotych. W takich samych wariantach pamięciowych zakupimy także bazową wersję iPhone 13, a jego ceny startują z pułapu 4199 złotych.

iPhone 13 - kiedy rusza przedsprzedaż nowych smartfonów Apple?

Dużo więcej przyjdzie nam zapłacić za nowe smartfony iPhone 13 Pro oraz iPhone 13 Pro Max. Na najtańszy model Pro ze 128 GB pamięci masowej będziemy musieli wyłożyć 5199 złotych. Dostępne są także urządzenia z 256, 512, a nawet 1 TB przestrzeni na dane. Chętni na zakup najmocniejszego smartfona Apple, czyli modelu Pro Max mogą wybierać spośród tych samych wariantów pamięciowych. Najtańsza konfiguracja kosztuje jednak 5699 złotych.

iPhone 13 - kiedy rusza przedsprzedaż nowych smartfonów Apple?

Zobacz także: Apple Watch Series 7 - wszystko co wiemy tuż po premierze.