iPhone 13 naładujesz szybciej niż inne modele iPhone!

Niedługo Apple wraz z nowym smartfonem przedstawi nam sporo nowości. Jedna z nich może dotyczyć prędkości ładowania urządzeń.

Kto by nie chciał mieć smartfona, który można szybko naładować? Jednak jeśli chodzi o taką funkcję, Apple nie była pierwszą firmą, która o niej pomyślała. Obecnie Apple produkuje ładowarki o mocy 20W. Według raportu MyDrivers, firma ma zamiar zwiększyć tę moc do 25W.

Należy też dodac, że wszystkie aktualnie sprzedawane przez Apple modele iPhone'a - Xr, SE, 11, 12 mini, 12, 12 Pro oraz 12 Pro Max sprzedawane są jedynie z dedykowanym kablem USB - w pudełku nie znajdziemy ładowarki. Nie zmieni się to też w przypadku iPhone 13. Szybką ładowarkę trzeba będzie kupić oddzielnie.

Zobacz również:

Gigant z Cupertino ma zaprezentować iPhone'a 13 na specjalnej konferencji prasowej, która odbędzie się we wtorek 14 września 2021 roku. Przedsprzedaż rozpocznie się nieco później - w piątek 17 września 2021 roku. Pierwsze urządzenia trafią do klientów w piątek 24 września 2021 roku.

Mimo że premiera odbędzie się za półtora miesiąca, my już znamy sporo szczegółów dotyczących nowego smartfona. W tym wersje kolorystyczne, wymiary, nowości, na które mogą liczyć przyszli posiadacze i inne. O tym wszystkim przeczytasz w naszym artykule - przejdź do strony.

Źródło: wccftech.com