iPhone 13 z nowym rodzajem baterii - szykują się lepsze czasy pracy

Apple wykorzysta nową technologię produkcji baterii. W przyszłym roku otrzymamy pojemniejsze akumulatory, które przełożą się na dłuższe czasy pracy z dala od ładowarki.

Ming Chi-Kuo przekazał właśnie kolejne informacje na temat nadchodzącego iPhone'a 13. Chociaż smartfony zadebiutują na rynku dopiero we wrześniu 2010 roku, to z dnia na dzień posiadamy już o nich coraz więcej informacji.

iPhone 12 Pro

iPhone 12 Pro

Analityk donosi, że smartfony z rodziny iPhone 13 skorzystają z technologii miękkiej baterii, która pozwoli na obniżenie kosztów i zaoszczędzenie miejsca wewnątrz obudowy. Za produkcję nowych ogniw odpowiedzialne będą trzy chińskie firmy - Jialianyi, Xinxing i Huatong. Baterie trafią jedynie do mniejszych modeli - iPhone 13 mini oraz iPhone 13.

Wcześniej z tego samego źródła dowiedzieliśmy się, że iPhone 13 Pro oraz iPhone 13 Pro Max otrzymają nowy obiektyw ultraszerokokątny z przysłoną f/18 oraz nowy system ostrzenia.

Ming Chi-Kuo informował również, że nadchodzący iPhone SE trzeciej generacji otrzyma zupełnie nowy wygląd oraz 6 calowy wyświetlacz.

Źródło: gizchina.com