iPhone 14 może posiadać całkowicie przeprojektowany design

Apple jest znane z dość długiego procesu recyklingu i powtórnego używania tego samego projektu obudowy iPhone'a przez kilka lat. Możliwe jest jednak, że przyszłoroczny iPhone 14 będzie oferować zupełnie nowy wygląd.

Źródło: 9to5mac

Mark Gurman powraca z kolejną edycją swojego newslettera Power On. Tym razem powtarza on plotki dotyczące iPhone'a 14. Gurman twierdzi, że fani Apple mogą spodziewać się nowych kompletnego przeprojektowania modeli podstawowych oraz Pro. Swoją tezę argumentuje małymi zmianami firmy względem modeli iPhone'a 13, które mogą oznaczać, że inżynierowie Apple pracowali za kulisami nad zupełnie nowym projektem.

To nie jest pierwszy raz, kiedy słyszymy, że Apple wprowadzi kompletnie nowy design dla linii iPhone'a 14. Wiarygodny analityk, Ming-Chi Kuo, zdążył już wypowiedzieć się na ten temat - twierdzi, że Apple porzuci notcha w 2022 roku, zaczynając od modelu iPhone 14 Pro.

Zobacz również:

Źródło: froontpagetech.com

Źródło: froontpagetech.com

Znany leakster, Jon Prosser, również potwierdził ten nowy projekt, twierdząc, że widział prawdziwe zdjęcia iPhone'a 14 Pro Max bez charakterystycznego wcięcia w ekranie. Samo Apple ma podobno porzucić dalszą produkcję kompaktów iPhone'ów mini, aby móc skupić się na zupełnie nowym modelu Pro Max.

Ming-Chi Kuo poinformował również, że Apple pracuje nad technologią umieszczenia Touch ID pod wyświetlaczem, ale nie jest jeszcze jasne, czy będzie ona gotowa do czasu premiery iPhone'a 14. Niedawno powiedział jednak, że będzie to jedna z głównych cech iPhone'ów w 2023 roku. Apple ma także pracować nad składanym smartfonem, którego premiera wstępnie ma się odbyć rok później.