iPhone 3G - "najważniejsze zalety można wymienić jednym zdaniem"

iPhone 3G, którego oficjalna premiera miała miejsce 11 lipca, jeszcze w 2008 r. trafi do Polski. Dystrybuować go będą sieci komórkowe Orange i Era. W Internecie pojawiają się spekulacje dotyczące terminu wprowadzenia urządzenia w naszym kraju - w przypadku "pomarańczowej" firmy mówi się nawet o wrześniu br. Czy urządzenie ma szanse odnieść sukces nad Wisłą? Orange liczy, że tak się właśnie stanie.

iPhone 3G - mamy, sprawdzamy, oceniamy

W dniu premiery iPhone'a 3G opublikowaliśmy recenzję najnowszego telefonu Apple.

Zanim zdecydujesz się na zakup, koniecznie zapoznaj się z artykułem "Recenzja: czy warto kupić iPhone 3G? Wady i zalety najmłodszego dziecka Apple".

Najnowsza wersja telefonu Apple zadebiutowała 11 lipca w 22 krajach na całym świecie - wydarzeniu temu podobnie, jak przed rokiem, towarzyszyły kolejki chętnych do nabycia urządzenia, ustawiających się przed salonami operatorów na kilka dni przed premierą.

Biuro Prasowe Grupy TP (w skład której wchodzi m.in. Polska Telefonia Komórkowa Centertel - operator sieci Orange), poproszone przez nas o wypowiedź tak skomentowało premierę iPhone'a 3G:

"Wyróżnikiem produktu Apple jest funkcjonalność i oryginalny design. Nie bez znaczenia jest także kultowy charakter produktu i zwiększająca się codziennie liczba zadowolonych użytkowników. Światowa premiera nowej generacji iPhona odniosła wielki sukces. We wszystkich krajach zainteresowanie było ogromne. Liczymy, że również w Polsce będzie podobnie. Czy sukces będzie porównywalny do sukcesu w USA - zobaczymy.

Gdyby zapytać fana iPhone'a o jego zalety, w odpowiedzi otrzymalibyśmy długą listę jego wyjątkowych cech. Bez ujmy dla produktu Apple'a najważniejsze zalety można wymienić jednym zdaniem: pełna multimedialność - funkcjonalność telefonu, iPoda, aparatu fotograficznego, najlepszej mobilnej przeglądarki internetowej i GPS-u w jednym przyjaznym urządzeniu, a do tego nowa, niższa cena.

Dla kogoś kto zna ten produkt i chce go mieć, iPhone nie będzie miał wad [mimo że w urządzeniu wciąż brak funkcji głosowego wybierania numerów, wysyłania MMS-ów czy też obsługi Adobe Flash, Windows Media Video oraz Javy - redakcja]. Oczywiście niektórzy nowi użytkownicy będą musieli przyzwyczaić się do nieco innego sposobu korzystania z urządzenia."

Więcej o wadach i zaletach iPhone 3G znajdziesz w tekstach "Jakie iPhone 3G robi zdjęcia? Ano takie sobie..." oraz "iPhone 3G - wady i zalety (podsumowanie)".