iPhone 3G w Erze nawet za złotówkę

22 sierpnia Era rozpocznie sprzedaż iPhone'a. Niektórzy będą mogli go nabyć już za złotówkę. Na razie chętnych na multimedialny telefon Apple jest ponad 10 tys. osób.

Z informacji Gazety Prawnej wynika, że ceny multimedialnego telefonu firmy Apple, który od 22 sierpnia będzie można kupić w salonach Ery, wahają się od złotówki przy najdroższych abonamentach, do nawet 999 zł przy stawkach najniższych.

Jak ustaliła Gazeta Prawna, w Erze będzie można kupić iPhone, podpisując umowę abonamentową na kwotę od 95 do 345-350 zł. W przypadku modeli z pamięcią 8 GB przy najtańszym abonamencie za aparat zapłacić trzeba będzie około 719 zł. Przy najdroższym telefon kosztować będzie tylko złotówkę. Droższy będzie model z pamięcią 16 GB. W najtańszym abonamencie i umowie na 24 miesiące kosztował będzie około 999 zł, w najdroższym - 89 zł. Przy umowie na 36 miesięcy ceny będą niższe

Od kilku dni na stronie internetowej operatora Era można dokonać rejestracji w procesie przedsprzedaży telefonu iPhone 3G. Jak dowiedziała się Gazeta Prawna, do wczoraj na stronie Ery na telefon iPhone zapisało się już 10 tys. osób.

Więcej o iPhone 3G:

Kolejny sposób na obejście blokady iPhone

Jeszcze w tym miesiącu iPhone 3G w Polsce

iPhone 3G - "najważniejsze zalety można wymienić jednym zdaniem"

iPhone 3G: pierwszy milion sprzedano w weekend

Analityka Oracle dla nowego iPhone`a