iPhone 4S "atakuje" Polskę w Święto Niepodległości

Jeżeli jesteś zwolennikiem sprzętu Apple mamy da Ciebie dobrą informację. Już 4 listopada będziesz bowiem mógł zamówić iPhone'a 4S.

iPhone 4S to ostatnie urządzenie, które zostało zaprezentowane za życia Steve'a Jobsa. Jak pamiętamy, twórca sukcesów Apple zmarł 5 października.

Rozchodzący się jak ciepłe bułeczki smartfon dostępny jest obecnie w 29 krajach, do których wkrótce dołączy również Polska. Przedsprzedaż urządzenia ma się bowiem rozpocząć w kolejnej "15-krajowej paczce" już 4 listopada, natomiast jego sprzedaż zaplanowano na 11 listopada.

Warto tutaj oczywiście zaznaczyć, że 11 listopada to w przypadku naszego kraju dosyć niefortunna data, gdyż obchodzimy w tym dniu Narodowe Święto Niepodległości.

Oprócz Polski na liście Apple znalazły się: Albania, Armenia, Bułgaria, Salwador, Grecja, Gwatemalia, Hong Kong, Malta, Czarnogóra, Nowa Zelandia, Panama, Portugalia, Rumunia i Południowa Korea.

W sumie do końca tego roku najnowsze "dziecko" Apple pojawić ma się w sklepach 70 państw na świecie. Niestety obecnie nie są znane oficjalne ceny urządzenia, które będą obowiązywały w naszym kraju.