iPhone 5 - 1GB RAM, NFC i 4G LTE

Wyciekła (prawdopodobna) specyfikacja smartfona iPhone 5. Nieoficjalne informacje mają pochodzić od jednej z chińśkich fabryk produkujących dla Apple'a. Czego możemy się spodziewać?

iPhone 5 to bez wątpienia jedna z najbardziej oczekiwanych premier tej jesieni. Od dobrych kilku miesięcy trwają spekulacje jak będzie wyglądał iPhone 5 i jaką będzie mieć specyfikację. Jeśli chodzi o tą drugą wątpliwość, to właśnie poznaliśmy prawdopodobne parametry nowego smartfona Apple.

Szósta generacja iPhone'a ma posiadać pamięć operacyjną 1GB RAM, moduł płatności NFC i obsługiwać 4G LTE. Na ile są to wiarygodne informacje? Przypomnijmy, że w przypadku smartfonów iPhone 4 i iPhone 4S plotki miały swoje potwierdzenie w rzeczywistości. Wielce prawdopodobne więc, że i tym razem są one prawdziwe.

Jeśli dana specyfikacja się potwierdzi, nie zabraknie malkontentów, którzy będą twierdzili, że telefony z Androidem są dużo lepiej wyposażone. Nie kochamy jednak iPhone'ów za ich parametry, tylko za niezawodność i płynność systemu oraz efektowny design. W tych kwestiach zawsze możemy liczyć na Apple...