iPhone 5 pojawia się (przez chwilę) na stronie Vodafone

Na stronie Vodafone pojawiła się przez przypadek informacja, z której można dowiedzieć się kilku szczegółów na temat iPhone'a 5.

Na liście kompatybilnych telefonów można znaleźć cztery wersje iPhone'a 5.

Na liście kompatybilnych telefonów można znaleźć cztery wersje iPhone'a 5.

Polecamy:

Zobacz też:

Na premierę iPhone’a 5 trzeba jeszcze poczekać. Wedle niepotwierdzonych informacji powinna ona mieś miejsce w październiku. Oczywiście od kilku miesięcy jesteśmy co jakiś czas atakowani plotkami na temat nowej generacji smartfona Apple.

Na stronie Vodafone prezentującej urządzenie o nazwie Vodafone Sure Signal pojawiła się jednak przez przypadek informacja, której można bardziej zaufać.

Otóż w zakładce prezentującej kompatybilne z wspomnianym urządzeniem telefony, znalazły się również iPhone’y 5, a konkretnie cztery wersje tego kultowego smartfona - 16-gigabajtowa (czarna i biała) i 32-gigabajtowa (czarna i biała).

Jak widać, Vodafone niechcący zaprzecza wcześniejszym plotkom, według których iPhone 5 miałby zostać udostępniony także w wersji dysponującej pamięcią o pojemności 64 GB.

Oczywiście administratorzy strony szybko zauważyli swój błąd i przeprowadzili stosowne uaktualnienie usuwające niewygodne informacje.