iPhone 5 pojawia się (przez chwilę) na stronie Vodafone

Na stronie Vodafone pojawiła się przez przypadek informacja, z której można dowiedzieć się kilku szczegółów na temat iPhone'a 5.

Na liście kompatybilnych telefonów można znaleźć cztery wersje iPhone'a 5.

Polecamy:

Zobacz też:

Na premierę iPhone’a 5 trzeba jeszcze poczekać. Wedle niepotwierdzonych informacji powinna ona mieś miejsce w październiku. Oczywiście od kilku miesięcy jesteśmy co jakiś czas atakowani plotkami na temat nowej generacji smartfona Apple.

Na stronie Vodafone prezentującej urządzenie o nazwie Vodafone Sure Signal pojawiła się jednak przez przypadek informacja, której można bardziej zaufać.

Zobacz również:

  • Apple AirPods Pro 2 - data premiery, cena, specyfikacja techniczna [01.12.2021]
  • Jaki internet na kartę we Włoszech? [PORADNIK]

Otóż w zakładce prezentującej kompatybilne z wspomnianym urządzeniem telefony, znalazły się również iPhone’y 5, a konkretnie cztery wersje tego kultowego smartfona - 16-gigabajtowa (czarna i biała) i 32-gigabajtowa (czarna i biała).

Jak widać, Vodafone niechcący zaprzecza wcześniejszym plotkom, według których iPhone 5 miałby zostać udostępniony także w wersji dysponującej pamięcią o pojemności 64 GB.

Oczywiście administratorzy strony szybko zauważyli swój błąd i przeprowadzili stosowne uaktualnienie usuwające niewygodne informacje.