iPhone 5 (prawdopodobnie) sfotografowany. Obudowa unibody...

Serwis 9to5Mac opublikował interesujące zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, które mają przedstawiać oczekiwanego prze fanów Apple iPhone'a 5.

Po pewnym rozczarowaniu, jakie zafundowało nam Apple, które zdecydowało się jedynie odświeżyć iPhone'a 4, fani tej marki oczekują bardziej istotnych zmian w przypadku iPhone'a 5. Oczywiście jak przystało na każdy "jabłkowy" sprzęt zanim będziemy mogli go zobaczyć, co jakiś czas raczeni jesteśmy kolejnymi spekulacjami na jego temat (co ciekawe, podobną taktykę postanowił również zastosować ostatnio największy konkurent Apple, czyli Samsung).

Dzisiaj mamy np. okazję zaprezentować zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, które zostały opublikowane przez serwis 9to5Mac i mają przedstawiać nadchodzącego iPhone'a 5 (obejrzycie je tutaj). Możemy na nich zobaczyć, że:

- nowy smartfon Apple będzie dysponował cechującą się wieloma zaletami obudową typu unibody (została wykonana z jednego kawałka metalu)

Zobacz również:

  • iPhone 13 już dziś w świetnej promocji! Sprawdź oferty popularnych sklepów [30.03.2023]
  • iMac 27 2022 - cena, data premiery, specyfikacja techniczna [25.04.2022]

- wyposażony został w nowe mniejsze złącze dokowania

- gniazdo słuchawkowe przeniesione zostało w dolny róg

- pomiędzy obiektywem a lampą błyskową znajduje się szczelina, za którą być może kryje się dodatkowy mikrofon

- przednia kamera została nieco przesunięta

Ponadto wydaje się, że zdjęcia potwierdzają też wcześniejsze doniesienia na temat większego ekranu.

Co jeszcze?

Apple iPhone 5powinien pojawić się na rynku tej jesieni. Poza wspomnianym większym ekranem oczekuje się również, że zaoferuje obsługę technologii LTE (miejmy nadzieję, że nie w takim samym zakresie jak nowy iPad) i znacznie wydajniejszy procesor, natomiast jego prezentacji będzie towarzyszyło wydanie systemu iOS 6.