iPhone 5: przedsprzedaż ruszy 12 września

Data 12 września po raz kolejny przewija się w doniesieniach na temat następnej generacji iPhone'a. Tym razem spekulacje dotyczą terminu rozpoczęcia przedsprzedaży tego oczekiwanego przez miliony fanboy'ów gadżetu.

Pod koniec lipca serwis iMore poinformował, że następnej generacji smartfon firmy Apple (iPhone 5, iPhone 4GS, nowy iPhone - na którą nazwę stawiasz?) zostanie zaprezentowany podczas konferencji zorganizowanej 12 września.

Z najnowszych doniesień serwisu wynika ponadto, że w tym samym dniu uruchomiony zostanie system przedsprzedaży najnowszego gadżetu Apple. Jego pierwsze egzemplarze powinny dotrzeć do rąk amerykańskich klientów 21 września. Jeżeli chodzi kolejną falę dostaw obejmującą pozostałe rynki, najczęściej w spekulacjach pojawia się data 5 października.

Chociaż nie ma żadnych oficjalnych informacji na temat premiery iPhone'a 5 (ja stawiam na taką nazwę), data 12 września wydaje się najbardziej prawdopodobna. Oczywiście jak będzie naprawdę, przekonamy się dopiero, gdy Apple zacznie rozsyłać zaproszenia na konferencję.

_____________________

Czy czekacie z niecierpliwością na iPhone'a 5? Ja przyznam się, że tak. I nie chodzi tutaj o to, że chciałbym go kupić. Chętnie przekonam się po prostu na co stać obecnie Apple.