iPhone 5 zawstydzi Samsunga Galaxy S III?

Jaki będzie iPhone 5? Dokładnie nie wiadomo. Jedno jest jednak pewne (przynajmniej według słów Terry'ego Gou, prezesa firmy Foxconn) - zawstydzi Samsunga Galaxy S III!

Spis treści

Na corocznym spotkaniu akcjonariuszy spółki Hon Hai Precision Industry jej prezes, Terry Gou, poświęcił część swojego przemówienia Samsungowi.

Przypomniał na początku o sojuszu z Sharpem, który powinien pozwolić jego firmie pokonać koreańskiego producenta w ciągu najbliższych 3-5 lat. Przyznał jednocześnie, że jest to jego życiowym celem.

Co interesujące, Gou przy okazji zaapelował do konsumentów, aby wstrzymali się z zakupem smartfona Galaxy S III dopóki na rynku nie zagości iPhone 5, który, jak to określił, "zawstydzi" swojego konkurenta.

Wiele jadu

Trudno nie odnieść wrażenia, że Terry Gou nienawidzi Koreańczyków. Potwierdzają to jego kolejne wypowiedzi:

"Samsung to firma, która idzie na rekord w liczbie oskarżeń pod adresem swoich konkurentów"

"Szanuję Japończyków, a w szczególności podobają mi się ich dokonania i styl komunikacji. W przeciwieństwie do Koreańczyków, nie będą cię oni atakować od tyłu"

Apple iPhone 5

Oczywiście obecnie nie wiemy co dokładnie zaoferuje nadchodzący smartfon Apple. Wiele doniesień na jego temat znajdziecie jednak w poniższych artykułach:

iPhone 5: większy ekran, większa rozdzielczość i dwa testowe modele

iPhone 5: więcej RAM-u, nowy GPU i brak map Google'a

_____________________

Co o tym sądzicie? Czy to tylko taka marketingowa nagonka, czy też faktycznie iPhone 5 będzie aż tak przełomowym urządzeniem?