iPhone 5C - macie jakieś propozycje dotyczące znaczenia litery "C"?

Na jednym forów zamieszczone zostało zdjęcie mające ponoć przedstawiać pudełko taniego iPhone'a, który nosiłby oznaczenie iPhone 5C. Natychmiast rozgorzała dyskucja, co mogłaby oznaczać litera "C". 

W Sieci od miesięcy pojawiają się doniesienia dotyczące taniego iPhone'a. Jednym z ich źródeł jest forum WeiPhone, na którym zamieszczone też zostało właśnie zdjęcie mające ponoć przedstawiać plastikowe pudełko wspomnianego gadżetu:

iPhone 5C

iPhone 5C

Jak widać, jest ono dosyć grube i przypomina pudełko iPoda touch czwartej generacji. Co jednak najciekawsze, na jego boku umieszczony został napis iPhone 5C sugerujący, że to właśnie tę nazwę wykorzysta Apple w przypadku budżetoowego smartfona. 

Zaprezentowane zdjęcie uważane jest przez wielu internautów jedynie za efekt pracy z programem graficznym. Część z nich sądzi jednak, że Apple faktycznie mogłoby skorzystać z wspomnianej nazwy, w której litera "C" mogłaby pochodzić od słowa "kolorowy" i potwierdzać wcześniejsze doniesienia o kolorowych obudowach.

Serwis Cul of Mac podszedł jednak do tej sprawy bardziej humorystycznie i uznał, że "C" oznacza słowo "Chunky", czyli "masywny". Przygotował też w oparciu o te domysły poniższą grafikę:

 

iphone 5C - masywny

iphone 5C - masywny

No cóż, właściciel tego gadżetu z pewnością miałby się czym bronić w przypadku napadu. Nie musiałby się też chyba raczej martwić o szybko wyczerpującą się baterię...

Zachęcam Was do zamieszczania w komentarzach własnych propozycji dotyczących znaczenia litery "C". Aby nie było za łatwo, od razu zaklepuję dla siebie najbardziej oczywistą z nich: "C", jak "cegła".