iPhone 5C: zobacz wideo dokładnie prezentujące jego obudowę

W Sieci pojawił się film porównujący żółtą obudowę iPhone'a 5C z wcześniejszymi generacjami smartfona Apple.

O tym, że Apple zamierza wprowadzić na rynek taniego iPhone'a chyba przekonani są już wszyscy. Potwierdzają to pojawiające się co chwilę różne materiały, takie jak udostępnione kilka dni temu przez Australijczyka Sonny'ego Dicksona (od dawna publikuje on informacje na temat produktów Apple, z których większość okazywała się prawdziwa) galerie zdjęć (w bardzo dużej rozdzielczości) przedstawiające tylną część obudowy iPhone'a 5C. Oto wybrane z nich:

iPhone 5C: zobacz wideo dokładnie prezentujące jego obudowę

iPhone 5C - zielony

iPhone 5C: zobacz wideo dokładnie prezentujące jego obudowę

iPhone 5C - biały

Jak się okazuje, Dickson nie zamierza jednak zasypiać gruszek w popiele i udostępnił właśnie film, na którym możemy dokładnie zapoznać się z obudową taniego smartfona Apple w kolorze żółtym. Co więcej, możemy zobaczyć, jak element ten zmieniał się wraz z kolejnymi generacjami iPhone'ów:

<iframe width="620" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/v1efQ7tvhpo?feature=oembed&start=42" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Zobacz również:

  • Gdzie najtaniej kupić MacBooka? [Aktualizacja 05.12.2021]
  • iPhone 13 w nowych kolorach! Znamy je z poprzednich modeli

Materiały te potwierdzają, że wraz z iPhone'em 5C (C - jak colour?) Apple zamierza odejść od swojej zamkniętej "biało-czarnej" konwencji robiąc tym samym ukłon przede wszystkim w kierunku młodszych konsumentów. Z pojawiających się do tej pory informacji wynika, że będą oni mieli mieli możliwość wyboru pomiędzy następującymi kolorami: zielonym, białym, żółtym, niebieskim i czerwonym.

Na koniec warto też dodać, że ostatnie spekulacje sugerują, iż nowy flagowy model, który najprawdopodobniej będzie nosił oznaczenie iPhone 5S, zostanie zaoferowany w trzech kolorach: czarnym, białym i złotym. Poniżej renderowane zdjęcia dające pojęcie, jak mógłby on się prezentować:

iPhone 5C: zobacz wideo dokładnie prezentujące jego obudowę

iPhone 5S - złoty

Kiedy  premiera?

O tym, czy doniesienia te są prawdziwe przekonamy się podczas nadchodzącej konferencji Apple, która prawdopodobnie odbędzie się 10 września.

Zachęcam do obejrzenia galerii zdjęć Dicksona: Apple iPhone 5C