iPhone 5S: aparat 12 MP, 4-rdzeniowy procesor, 2 GB RAM

W Sieci pojawiło się właśnie kilka bardzo interesujących informacji na temat następnego iPhone'a, czyli modelu 5S.

Od miesięcy w Internecie pojawiają się doniesienia na temat następnego iPhone'a, którym, jak wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, będzie model 5S. Dzisiaj mam okazję przedstawić Wam najświeższe.

Lepszy aparat

Zgodnie z doniesieniami serwisu tinhte.vn możemy oczekiwać, że iPhone 5S zostanie wyposażony w lepszy moduł aparatu, którego produkcją zajmie się podobno firma Wonderful Saigon Electrics. Oto jego podstawowe cechy:

- 12-megapikselowy podświetlany sensor

- przysłona f/2.4

- sprzętowe wsparcie dla techniki HDR

Procesor i inne...

Serwis DroidGator opierając się na źródle "pracującym dla Apple" doniósł z kolei, że iPhone 5S zaoferuje:

- czterordzeniowy procesor A7 1,2 GHz

- czterordzeniowy układ graficzny SGX554MP4

- 2 GB pamięci LPDDR-800 RAM

Wspomniane źródło na potwierdzenie swoich słów dostarczyło również zdjęcie mające przedstawiać płytę główną smartfona iPhone 5S:

Płyta główna iPhone'a 5S

Płyta główna iPhone'a 5S

Ponadto twierdzi, że programiści Apple pracujący nad iOS 7 skupiają się przede wszystkim na usprawnieniu technologii wykorzystywanej przez wirtualnego asystenta Siri.

Na koniec warto dodać, że pojawiające się do tej pory zdjęcia podzespołów następnego iPhone'a wskazują, iż pod względem wymiarów będzie on praktycznie taki sam, jak poprzednik. Będziemy więc prawdopodobnie za kilka miesięcy świadkami premiery "napakowanego" iPhone'a 5, który odda do dyspozycji użytkownika znacznie większą wydajność oraz lepszy aparat fotograficzny.


Zobacz również