iPhone 6s, iPhone 6s Plus - jak oglądać premierę na żywo? Czego oczekiwać?

Zobacz, jak możesz obejrzeć na żywo premierę smartfonów iPhone 6s i iPhone 6s Plus. Sprawdź, czego możesz oczekiwać po konferencji Apple zapowiedzianej na 9 września 2015 roku.


9 września 2014 roku byliśmy świadkami premiery smartfonów iPhone 6 i iPhone 6 Plus. Dokładnie w rok po tym wydarzeniu Apple przeprowadzi kolejną konferencję, podczas której zaprezentuje smartfony iPhone 6s (a może iPhone 7?) i iPhone 6s Plus. Z pewnością będzie towarzyszyła im finalna wersja iOS 9. Poniżej zebraliśmy szereg informacji na temat oczekiwanych premierowych "jabłkowych" produktów oraz podpowiadamy, w jaki sposób oglądać to interesująco zapowiadające się wydarzenie na żywo.

iPhone 6s, iPhone 6s Plus - kiedy premiera rynkowa? Siri, daj wskazówkę!

Firma Apple rozpoczęła proces wysyłania zaproszeń na konferencję 28 sierpnia. Po raz pierwszy będzie ona miała miejsce w Bill Graham Civic Auditorium w San Francisco, sali która pomieści aż 7 tysięcy gości.

Zaproszenie na konferencję Apple

Zaproszenie na konferencję Apple

Poza kolorowym motywem w oczy rzuca się hasło "Hey Siri, give us a hint". Niestety w praktyce okazuje się, że trudno jest sprawić, aby wirtualny asystent Apple okazał się tutaj pomocny i udzielił przydatnych wskazówek. Nasi koledzy z amerykańskiego oddziału PC Worlda usłyszeli od niego szereg odpowiedzi (niekiedy bardzo dziwnych), z których kilka prezentujemy poniżej:

"Cóż, słyszałem, że coś wielkiego wydarzy się 9 września"

"Jesteś słodki, gdy tak desperacko poszukujesz informacji"

"Dlaczego nie sprawdzisz blogów plotkarskich? Ja tak robię"

"Nie mogę potwierdzić ani zaprzeczyć, że nie jestem upoważniony do potwierdzenia lub zaprzeczenia, iż nie mogę ujawnić niczego, co chciałbyś później potwierdzić. W każdym razie chciałbym zaprzeczyć. Rozumiesz?"

Premiera iPhone 6s i iPhone 6s Plus - jak oglądać na żywo?

Konferencja Apple w San Francisco rozpocznie się 9 września o godzinie 19.00 czasu polskiego. Można ją oglądać na żywo w sieci pod adresem apple.com/apple-events/september-2015 dysponując odpowiednim sprzętem Apple:

- Apple iPhone, iPad, iPod z iOS 7.0 (lub nowszym)

- Mac z OS X 10.8.5 (lub nowszym)

- Apple TV

Co jednak z innymi chętnymi, którzy chcieliby zobaczyć to wydarzenie online? Na szczęście tym razem Apple przewidziało tutaj dodatkową możliwość: komputer z Windows 10, na którym należy uruchomić przeglądarkę Edge.

Czy to wszystkie możliwości? Nie. Jeżeli nie dysponujesz "dziesiątką" możesz też skorzystać odtwarzacza VLC:

Odtwórz strumień z sieci i jako adres podaj delivery.apple.com.edgesuite.net/15pijbnaefvpoijbaefvpihb06/m3u8/atv_mvp.m3u8