iPhone 7 Plus (Pro?) na zdjęciu

W sieci pojawiło się zdjęcie mające rzekomo przedstawiać iPhone'a 7 wyposażonego w podwójny aparat (chodzi więc raczej o model iPhone 7 Plus lub iPhone 7 Pro).

Z ostatnich spekulacji wynika, że podczas jesiennej konferencji Apple nie tylko zaprezentuje smartfony iPhone 7 i iPhone 7 Plus, ale również przewyższający je możliwościami model iPhone 7 Pro. W przypadku tego ostatniego (a może i także iPhone'a 7 Plus) amerykański producent miałby m.in. zdecydować się na zastosowanie nowego rozwiązania w postaci podwójnego aparatu iSight. Wizualizację działania tego rozwiązania w oparciu o niedawno odkryty patent Apple przygotował serwis MacRumors:

Zaczynają się pojawiać zdjęcia

Kilka dni temu serwis NowhereElse zamieścił zdjęcia mające ponoć przedstawiać nowy podwójny aparat, natomiast dzisiaj pojawiło się pierwsze zdjęcie prezentujące rzekomo tył iPhone'a 7 Pro/Plus:

Zdjęcie przedstawiające rzekomo iPhone'a 7 Pro

Zdjęcie przedstawiające rzekomo iPhone'a 7 Pro

Potwierdza ono, że smartfon będzie wyposażony w podwójny aparat. Niestety wystawać on miałby nieco poza obudowę.

Dodatkowo ze zdjęcia wynika, że:

- iPhone 7 Pro pozbawiony byłby charakterystycznej poziomej fugi antenowej

- Apple miałoby sięgnąć po znane z iPada Pro złącze Smart Connector

Oczywiście do tego typu materiałów należy podchodzić z dużą rezerwą tym bardziej jeżeli ich jakość jest tak kiepska, jak w przypadku filmów przedstawiających rzekomo UFO. Z drugiej jednak strony warto pamiętać, że w ostatnim okresie spekulacje na temat nowych iPhone'ów w większości pokrywały się z tym, co faktycznie prezentowało później Apple...