iPhone 7 - nowe informacje

Po Apple iPhone 7 nie powinniśmy się spodziewać istotnych zmian w stosunku do poprzednika, lecz raczej jedynie szeregu usprawnień.

Najbardziej oczekiwaną premierą tego roku na rynku smartfonów z pewnością jest iPhone 7. W ostatnich dniach pojawiły się nowe doniesienia na jego temat.

Apple iPhone 7 - wymiary

Niezawodny "sieciowy donosiciel" @OnLeaks (Evan Blass) przedstawił na Twitterze grafikę prezentującą wymiary iPhone'a 7: 138,30 x 67,12 mm. Są one identyczne jak w przypadku iPhone'a 6s, co oznacza, że Apple, jeżeli chodzi o design, nie zamierza wprowadzać znaczących zmian.

Apple iPhone 7 bez łącza Smart Connector

Z niedawnych "przecieków" wynikało, że iPhone 7 będzie dysponował złączem Smart Connector, które zostało zaprezentowane wraz z iPadem Pro i pozwala np. na podłączenie Smart Keyboard. Według serwisu Macotakara Apple niestety ostatecznie zrezygnowało z tego interesującego rozwiązania.

Apple iPhone 7 - duże zainteresowanie

Biorąc pod uwagę powyższe doniesienia wydaje się więc coraz bardziej prawdopodobne, że iPhonie 7 wniesie ze sobą jedynie drobne zmiany i ulepszenia ubiegłorocznego projektu. Pomimo tego, jak wynika z ankiety przeprowadzonej przez UBS Evidence Lab, w Stanach Zjednoczonych i Chinach przedpremierowe zainteresowanie nowym modelem jest większe niż w przypadku iPhone'a 6s.