iPhone SE 2022 bez nowej obudowy! Czy to się sprzeda?

Apple odświeży iPhone'a SE, ale nie będzie to aktualizacja na jaką liczyliśmy. Firma znów wykorzysta obudowę iPhone'a 8 z dużymi ramkami i Touch ID.

Apple jest specjalistą w długotrwałym aktualizowaniu swoich produktów i sprzedawaniu modeli, których lata świetności są już dawno za sobą. Idealnym przykładem jest iPhone SE 2020. Już podczas debiutu tego modelu większość internautów narzekała na przestarzały wygląd z małym ekranem i dużymi ramkami na froncie. Okazuje się, że to nie koniec klasycznych modeli iPhone'a z przyciskiem Home pod ekranem.

iPhone SE
Źródło: apple.com

iPhone SE

Źródło: apple.com

Najnowsze plotki sugerują, że iPhone SE 2022 będzie jedynie nieznaczną aktualizacją iPhone'a SE 2020. Urządzenie otrzyma identyczną obudowę, a zmiany dotyczyć będą jedynie specyfikacji technicznej telefonu.

Zobacz również:

Nadchodzący iPhone SE 2022 otrzyma 4,7-calowy ekran IPS LCD. Nie powinniśmy spodziewać się również dodatkowego aparatu ultraszerokokątnego.

@dylandkt w najnowszej notatce udostępnionej na Twitterze donosi, że iPhone SE 2022 wyglądać będzie tak samo jak model z 2020 roku. Główną nowością ma być pojawienie się łączności z siecią komórkową 5G. Apple powinno wykorzystać procesor z iPhone'a 13 oraz zaoferować większą ilość pamięci operacyjnej.

Zupełnie nowy iPhone SE bazujący na iPhone 11/Xr ma pojawić się dopiero w 2024 roku. Do tego czasu firma sprzedawać będzie mocno przestarzały wizualnie model z niewielkim ekranem.

Więcej informacji o iPhone SE znajdziesz w naszym materiale zbiorczym.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: