iPhone SE 3 rozczaruje! Nie do tego przyzwyczaiło nas Apple

Apple prezentuje coraz lepsze smartfony. Niestety iPhone SE 3 będzie wyjątkiem od tej reguły. Apple zdecyduje się na za duże kompromisy.

Nie od dziś wiadomo, że Apple skupia się na produkcji jedynie drogich lub bardzo drogich smartfonów. Wyjątkiem jest obecność modeli SE, które cechują się wysoką wydajnością i rozsądnymi kompromisami, które pozytywnie wpływają na cenę urządzeń.

iPhone SE 2020
Źródło: apple.com

iPhone SE 2020

Źródło: apple.com

Aktualnie Apple przygotowuje się do wprowadzenia na rynek iPhone'a SE trzeciej generacji. Urządzenie zadebiutuje na rynku w pierwszej połowie 2022 roku. Niestety może nas niemiło zaskoczyć.

Zobacz również:

  • HBO GO - 8 porad, które każdy powinien znać
  • Zobacz, jak wyglądają najbardziej bezpieczne etui dla iPhone
  • Najlepsze promocje na sprzęt Apple - iPhone, MacBook, Watch [6.12.2021]

Apple od zeszłego roku skupia dużą uwagę na wyświetlaczach stosowanych w swoich urządzeniach. ProMotion pojawiło się w tabletach, telefonach i komputerach przenośnych. Stale na półkach sklepowych pojawiają się nowe modele wyposażone w panele Mini LED oraz OLED.

Niestety wyżej wymienione aktualizacje w całości ominą iPhone'a SE. Zgodnie z najnowszymi plotkami telefon nadal oferować będzie klasyczny ekran IPS LCD o nazwie handlowej Liquid Retina.

iPhone SE będzie jedynym flagowym urządzeniem z procesorem o wysokiej wydajności i wyświetlaczem IPS LCD.

Smartfon może otrzymać obudowę znaną z modeli Xr i 11 oraz podzespoły z najnowszego iPhone'a 13 mini. Telefon nadal dostępny będzie w podstawowej wersji z 64 GB wbudowanej pamięci masowej. Cena pozostanie niezmieniona i ma wynosić 2199 zł.