iPhone SE wyprzedany - jaka wersja sprzedaje się najlepiej?

Zainteresowanie na iPhone'a SE przerosło oczekiwania Apple.

Apple po wielu miesiącach oczekiwania wprowadziło na rynek nowego, małego, taniego iPhone'a. Model SE drugiej generacji łączy w sobie obudowę iPhone'a 8 z najnowszymi podzespołami, które znajdziemy w o wiele droższym iPhone'ie 11.

iPhone SE wyprzedany - jaka wersja sprzedaje się najlepiej?

Źródło: apple.com

Jak łatwo było przewidzieć iPhone SE podobnie, jak iPhone 11 sprzedaje się jak świeże bułeczki. Najnowsze informacje zza oceanu wskazują, że zapotrzebowanie na iPhone'a SE przerosło oczekiwania producenta. Również w Polsce jeden wariant został już wyprzedany.

Portale technologiczne z USA donoszą, że wielu konsumentów zainteresowanych zakupem iPhone'a Xr i 11 finalnie sięgnęła po znacznie tańszy model SE.

Taki stan rzeczy wcale nas nie dziwi. Za 2199 zł dostajemy iPhone'a z najnowszym procesorem Apple A13 Bionic, który pozwoli nam na 3-4 lata zapomnieć o wymianie telefonu na nowszy. Dodatkowo iPhone'a SE masowo kupują osoby, które szukają kompaktowego smartfona.

W chwili obecnej iPhone SE dostępny jest w przedsprzedaży, która wystartowała 17 kwietnia. Pierwsze egzemplarze zostaną dostarczone już 24 kwietnia, ale część konsumentów będzie musiała uzbroić się w cierpliwość. Do wyboru mamy trzy wersje kolorystyczne - białą, czarną oraz specjalną Product(RED). Smartfon dostępny jest w wersjach z 64 GB, 128 GB oraz 256 GB wbudowanej pamięci masowej.

W USA największą popularnością cieszy się czarny model w wersji z 256 GB wbudowanej pamięci masowej. Trzeba na niego czekać około dwóch tygodni. Podobnie sprawa wygląda z wszystkimi wersjami pojemnościowymi iPhone'a SE w limitowanej wersji Product(RED).

W Polsce dłużej poczekamy na iPhone'a SE w kolorze Product(RED) w podstawowej wersji z 64 GB wbudowanej pamięci masowej. Czas oczekiwania wynosi obecnie 7-14 dni.

iPhone SE wyprzedany - jaka wersja sprzedaje się najlepiej?

Dostępność poszczególnych konfiguracji iPhone'a SE może jeszcze ulec zmianie.

Przypominamy, że również podczas światowej premiery iPhone'a 11 to właśnie na model w kolorze Product(RED) trzeba było czekać najdłużej.

Sprawdź, ile kosztuje iPhone SE

Źródło: apple.com, apple.pl