iPhone od... Lenovo

Wraz z premierą telefonu Apple'a, iPhone, który uchodzi za ideał wzornictwa telefonów komórkowych, na rynku znalazło się wiele imitacji tego produktu. Jedne mniej, inne bardziej udane. Żadne jednak nie mogły konkurować z oryginałem. Aż do dzisiaj. Podobne urządzenie opracowała firma Lenovo, znany producent notebooków.

Nowe urządzenie Lenovo pracuje pod kontrolą systemu Android Google'a i cechuje się wyjątkowym wzornictwem. Telefon do złudzenia przypomina produkt Apple'a i został żartobliwie nazwany "oPhone".

Nie są znane żadne dane techniczne dotyczące telefonu marki Lenovo, ale z poniższego zdjęcia przedstawiającego nowy produkt stwierdzić na pewno można, iż urządzenie posiada dotykowy ekran (oczywiście o nieznanej rozdzielczości) oraz standardowe gniazdo słuchawkowe, tak więc telefon z pewnością będzie produktem multimedialnym.

iPhone od... Lenovo

"oPhone" Lenovo

Nowy handset to nowość w ofercie Lenovo. Czy nowy telefon ma szansę zaistnieć na rynku? Warto zauważyć, iż firma z Cupertino przed premierą pierwszego telefonu stała przed podobnymi obawami. Koniec końców Apple'owi się udało, czemu więc Lenovo miałoby nie powtórzyć tego sukcesu?