iPhone w styczniu?

W Sieci pojawiły się pogłoski, że najnowszy produkt Apple'a, telefon iPhone, zadebiutuje w styczniu. Dziwić może jedynie fakt, że koncern Jobsa rezygnuje z tak dobrej okazji do rozpoczęcia sprzedaży, jaką jest okres świąteczny w USA. Z drugiej jednak strony styczeń to tradycyjny okres premier u Apple'a...

Apple iPhone to chyba jeden z najbardziej oczekiwanych telefonów komórkowych. Miłośnicy produktów spod znaku nadgryzionego jabłka spodziewają się, że producent wbuduje w niego odtwarzacz MP3, a samo urządzenie będzie wyróżniało się, charakterystyczną dla Apple'a, niepowtarzalną stylistyką.

Z dotychczas pojawiających się nieoficjalnych informacji wynika, że iPhone będzie bardzo mały i zostanie wyposażony w 4 lub 8 gigabajtów pamięci flash. Możliwe też, że jeden z modeli będzie wykorzystywał moduł Wi-Fi. Pojawiły się też informacje, że producent wyposaży telefon w kilka unikatowych funkcji.

iPhone ma kosztować, w zależności od wersji, 249 i 449 dolarów. Jego producentem będzie firma Foxconn Electronics, która w chwili premiery ma przygotować 12 milionów urządzeń.