iPhone: weź swój telefon za rękę

Nowy pokrowiec na iPhone'a 4 ma z tyłu przymocowaną bardzo naturalnie wyglądającą rękę, za którą można trzymać swój telefon podczas rozmowy. Jeśli naprawdę kochacie swoje iPhone'y to możecie teraz chodzić z nimi za rękę. Dziwny wynalazek pochodzi oczywiście z Japonii.

Dokkiri Hand Case (źródło: strapya-world.com)

Polecamy:

Pokrowiec nosi nazwę Dokkiri Hand Case i jeszcze w tym miesiącu pojawi się w internetowym sklepie Strapya World w cenie około 64 dolarów. Będzie go można nabyć w dwóch wariantach. Pierwszy dość przekonująco imituję rękę kobiety, a drugi dziecka.

Odlewy dłoni powstały w oparciu o ręce prawdziwych osób. Dłoń kobieca, to podobno imitacja dłoni żony prezesa firmy produkującej pokrowce. To naprawdę dziwaczny pomysł i pewnie dlatego znalazł w Japonii sporo nabywców.

Zobacz również:

  • Najciekawsze nadchodzące smartfony ze składanym ekranem 2022 roku [27.01.2022]
  • Masz nowego iPhone'a? Oto najlepsze akcesoria do iPhone 13

Pokrowiec jest wyjątkowo ekstrawagancki, a nawet nieco straszny, ale jak przekonują niektórzy, może okazać się bardzo... poręczny. Trzymając swojego iPhone'a za rękę na pewno go nie upuścimy. Jeśli jednak uważacie, że jest to raczej przerażające, to nie jesteście w tym odosobnieni.