iPlex w telewizorach Samsung Smart TV - Panasonic traci przewagę?

Samsung właśnie dołączył niezwykle ważny polski serwis VoD do swojego Smart Huba - iPlex to obecnie chyba najbardziej wartościowy serwis wideo w polskim internecie, który pozwala oglądać nam filmy w sieci. I to zupełnie za darmo (model reklamowy).

iPlex

iPlex.pl to biblioteka ponad 1500 filmów - ten polski serwis VoD ma obecnie największą wideotekę w polskiej sieci. I to nie byle jaką. Jest tu naprawdę dużo bardzo dobrych filmów.A teraz wszystko to dostępne jest już w Samsung Smart TV.

Fly Boys

Fly Boys

iPlex w odtwarzaczach Blu-ray Samsunga

Samsung jednocześnie wprowadza iPlex do swoich odtwarzaczy Blu-ray wyposażonych w funkcję Internet@TV (seria D i C). Jeżeli nasz telewizor nie ma funkcji internetowych, wtedy wystarczy podłączyć Blu-ray i już mamy iPlex na telewizorze.

iPlex - najlepsza serwis z filmami w telewizorach

Do tej pory iPlex na wyłączność miały telewizory Panasonic i była to duża przewaga japońskiego koncernu, gdyż z reguły aplikacje w internetowe w polskich telewizorach są miernej jakości. Teraz Samsung odebrał Panasonikowi konia pociągowego internetu w TV. iPlex to mój ulubiony serwis z filmami w polskiej sieci. Jeżeli chcecie legalnie oglądać filmy fabularne na telewizorze, to lepszego miejsca jak iPlex nie znajdziecie (chociaż iPlex goni naśladujący go gazetowy Kinoplex). A przy okazji - zobacz top 5 serwisów VoD w Polsce.