iPlus: netbook Samsung NC10 znacznie droższy

Operator sieci komórkowej Plus wprowadza od 9 grudnia bieżącego roku zmiany w promocyjnej ofercie umożliwiającej zakup netbooka Samsung NC10 wraz z usługą iPlus. Ich efektem jest znaczący wzrost ceny tego urządzenia.

Pod koniec listopada operator sieci komórkowej Plus przedstawił nowe propozycje związane z usługą iPlus. Użytkownicy, którzy zdecydowali się na jeden z czterech planów taryfowych i podpisali dwuletnią umowę mogli kupić w promocyjnej cenie netbooka Samsung NC10. Informowaliśmy o tym w artykule Netbook Samsunga za złotówkę w iPlusie. Można w nim znaleźć zarówno parametry techniczne netbooka, jak i obowiązujące dotychczas ceny planów taryfowych. Od 9 grudnia bieżącego roku urządzenie to jest oferowane w zdecydowanie wyższej cenie.

iPlus: netbook Samsung NC10 znacznie droższy

Netbook Samsung NC10 - po wprowadzeniu zmian w ofercie promocyjnej jest znacznie droższy

Zmiany dotyczą dwóch planów taryfowych. Wariant z abonamentem na poziomie 75 zł miesięcznie umożliwiał dotychczas zakup netbooka za 799 zł. W nowym cenniku kwota ta została zwiększona do 1299 zł (podwyżka o 500 zł). W przypadku abonamentu w wysokości 110 zł Samsung NC10 był oferowany za 49 zł. Obecnie wybierając ten plan taryfowy klienci zapłacą za netbooka 699 zł (650 zł więcej niż dotychczas).

Szczegółowe informacje na temat warunków promocji i aktualnych cen można znaleźć na stronie usługi iPlus.