iPodowe ubranko

Firma Urban Tool, producent ubrań dla ludzi zafascynowanych gadżetami i nowymi technologiami wprowadza na rynek specjalne koszulki umożliwiające przenoszenie i sterowanie odtwarzaczem iPod. Przedstawiciele producenta zapewnili, że już niedługo T-shirty z linii iPod Grooverider można będzie kupić w Polsce.

Grooverider to wykonana z mieszanki tekstylnej koszulka (według producenta użytkownik może prać ją w normalnej pralce). Z przodu umieszczony ma interfejs zawierający przyciski odpowiadające za odgrywanie muzyki oraz regulację głośności. iPod umieszczany jest w niewielkiej kieszonce zawieszonej z boku, na wysokości pępka. W sprzedaży pojawiły się wersje zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet (lady shirt).

W rozmowie z nami, osoba odpowiedzialna za stoisko Urban Tool na targach CeBIT 2006, potwierdziła, iż iPodowe koszulki już wkrótce będą dostępne w Polsce. Niestety, przynajmniej obecnie ich cena, wraz z wymiennym okablowaniem wynosić będzie około 100 euro. Każda dodatkowa sztuka kosztować będzie już o połowę mniej.

Zapraszamy do obejrzenia nagrania wideo, na którym obejrzeć możecie T-shirt Grooverider.