iSpace 1.5 obsługuje Flasha i kompresję JPEG

Firma Caligari przedstawiła iSpace 1.5, najnowszą wersję pakietu go tworzenia sieciowej grafiki 3D i animacji, która pozwala zapisywać pliki w formacie Macromedia Flash.

iSpace 1.5 to najnowsza wersja pakietu do tworzenia trójwymiarowych grafik i animacji na potrzeby witryn internetowych, która obsługuje format Flash oraz pozwala zapisywać pliki jako zoptymalizowane JPEG-i. 'Projektanci WWW pracujący z iSpace mogą teraz korzystać z bogatej, skalowalnej i lekkiej zawartości flashowej włącznie z animacjami, ścieżkami audio i opcjami interaktywnymi', powiedział szef Caligari, Roman Ormandy.

iSpace umożliwia tworzenie stron trójwymiarowych stron HTML za pomocą prostego interfejsu typu 'drag&drop', nie wymagającego znajomości HTML, a modyfikacje kodu można przeprowadzać w innych popularnych edytorach HTML.

iSpace oferuje bogaty zestaw personalizowanych szablonów styli oraz panel zintegrowanej biblioteki z kolekcją przycisków 3D, ramek, teł, obiektów i animacji, które można po prostu przeciągnąć i upuścić na stronę. Projektanci i graficy mogą także importować i edytować w iSpace obiekty trójwymiarowe stworzeone w pakiecie truSpacce oraz innych aplikacji 3D. Program ma byc dostępny w tym miesiącu oferowany w dwócjh konfiguracjach. Wersja 'stand-alone' iSpace 1.5 kosztuje 99 USD, natomiast nowy iSpace 1.5 pro Team oferuje obsługę Flasha, wszystkich standardowych bibliotek i kosztuje 299 USB.

<b>

www.caligari.com


Zobacz również