iTunes oferuje soundtrack do Rock Band

Serwis internetowy iTunes udostępnił właśnie soundtrack do gry Rock Band. Patrząc na popularność samej gry oraz atrakcyjność piosenek, wydaje się to być strzałem w dziesiątkę.

Wszystkie piosenki jakie są dostępne w grze Rock Band, teraz trafiły do serwisu iTunes. Każdy gracz (choć nie tylko) może za odpowiednią opłatą ściągnąć swój ulubiony utwór. Za przyjemność trzeba jednak niestety słono zapłacić. Pojedyncza piosenka kosztować będzie około dolara. Cała ścieżka dźwiękowa to już wydatek rzędu 73,26 dolarów amerykańskich, czyli około 150 złotych.

iTunes oferuje soundtrack do Rock Band

Czy za taką cenę utwory te cieszyć się będą sympatią wśród internautów? Raczej tak, biorąc pod uwagę popularność samej Rock Band oraz atrakcyjność piosenek. Dodatkowo cena pojedynczego pliku, nie odbiega znacząco od normy. Ta co prawda, nie jest niska, ale internauci przyzwyczajeni do takiej formy nabywania utworów muzycznych nie będą rozczarowani.

Zobacz również:

  • 44 urodziny Orlando Blooma - gdzie obejrzeć filmy, w których gra?

Gra w Stanach Zjednoczonych ukazała się 20 listopada. Europejska premiera (a zatem i polska) przewidziana jest na 6 marca tego roku. Gra szybko zjednała sobie fanów i zebrała całkiem dobre recenzje na rynku. To właśnie to, mogłoby pomóc iTunes zarobić całkiem dużo na ścieżce dźwiękowej do tego tytułu.