inFamous 2: Festival of Blood już w listopadzie

Wszystkich czekających na premierę dodatku do inFamous 2 uspokajam. Sony potwierdziło właśnie, że krwiożerczy Cole pokąsa nas już w listopadzie. I to z obsługą Move!

25-26 Listopad 2011 - taką datę przewidziano dla Festival of Blood, czyli pierwszego dodatku do inFamous 2. Jak większości wiadomo nasz bohater zostaje ugryziony przez wampira i sam powoli zaczyna stawać się jednym z nich. Aby uratować miasto i... siebie, zmuszony jest dotrzeć do "głowy rodziny" pijawek. Szykuje się więc naprawdę mroczne DLC, a znając życie Sucker Punch nie zawiedzie i tym razem.

inFamous 2: Festival of Blood już w listopadzie

Co ciekawe Sony zapowiedziało również aktualizację samej gry, która oczywiście obejmie również DLC. inFamous 2 oficjalnie otrzyma support naszego ulubionego migającego kontrolera ruchu Move. Fakt ten niezmiernie cieszy, bo jak do tej pory sprzęt w większości przypadków kurzy się na półkach. Trzeba przyznać, że znacznie więcej "poważnych" gier powinno obsługiwać Move. Ale miejmy nadzieję, że wszystko idzie w dobrą stronę.

Zobacz również:

  • Cyberpunk 2077 DLC – premiera, historia, cena, plotki i fakty. Wszystko co wiemy [Aktualizacja 29.11.2021]

Zapraszam do zapoznania się z recenzją oraz, jeśli jeszcze nie mieliście okazji obejrzeć, do oficjalnego zwiastunu Festival of Blood