jMemorize pomoże zapamiętać hasła

JMemorize to niezwykle przydatne narzędzie, który pomoże ci zapamiętać dziesiątki haseł. Najnowsza wersja 1.2.3 została wyposażona w kilka nowych, przydatnych opcji, dzięki czemu nauka jest jeszcze łatwiejsza. Co więcej, dodano polskie tłumaczenie programu.

jMemorize

jMemorize

JMemorize to program, którego celem jest nadzorowanie postępów użytkownika w zapamiętywaniu wielu haseł. Działa on na zasadzie kart pytań i odpowiedzi, które są wcześniej definiowane przez samego użytkownika. JMemorize posiada wbudowany system nauczania, który nie tylko sprawdza, które zagadnienia zostały już opanowane, ale także tworzy wykresy ilustrujące postępy w nauce. Program automatycznie ustala jak często ma zadawać konkretne pytanie na podstawie dotychczasowych wyników.

Wszystkie karty mogą być dzielone na kategorie, a lekcje mogą być dowolnej długości (liczone czasowo lub w liczbie kart). W czasie sesji użytkownik ma również możliwość wyboru, które z kart chce przejrzeć.

Wersja 1.2.3 posiada wiele nowych funkcji oraz kilka udogodnień, takich jak alfabetyczne sortowanie kategorii, skróty do opcji formatowania tekstu, nowe menu z drzewem kategorii oraz przyśpieszone kopiowanie bazy kart. Ponadto dodano polskie tłumaczenie jMemorize. Więcej informacji znajduje się na stronie producenta.

Pobierz jMemorize dla Linuksa

Pobierz jMemorize dla Windows