jMemorize pomoże zapamiętać hasła

JMemorize to niezwykle przydatne narzędzie, który pomoże ci zapamiętać dziesiątki haseł. Najnowsza wersja 1.2.3 została wyposażona w kilka nowych, przydatnych opcji, dzięki czemu nauka jest jeszcze łatwiejsza. Co więcej, dodano polskie tłumaczenie programu.

jMemorize pomoże zapamiętać hasła

jMemorize

JMemorize to program, którego celem jest nadzorowanie postępów użytkownika w zapamiętywaniu wielu haseł. Działa on na zasadzie kart pytań i odpowiedzi, które są wcześniej definiowane przez samego użytkownika. JMemorize posiada wbudowany system nauczania, który nie tylko sprawdza, które zagadnienia zostały już opanowane, ale także tworzy wykresy ilustrujące postępy w nauce. Program automatycznie ustala jak często ma zadawać konkretne pytanie na podstawie dotychczasowych wyników.

Wszystkie karty mogą być dzielone na kategorie, a lekcje mogą być dowolnej długości (liczone czasowo lub w liczbie kart). W czasie sesji użytkownik ma również możliwość wyboru, które z kart chce przejrzeć.

Wersja 1.2.3 posiada wiele nowych funkcji oraz kilka udogodnień, takich jak alfabetyczne sortowanie kategorii, skróty do opcji formatowania tekstu, nowe menu z drzewem kategorii oraz przyśpieszone kopiowanie bazy kart. Ponadto dodano polskie tłumaczenie jMemorize. Więcej informacji znajduje się na stronie producenta.

Pobierz jMemorize dla Linuksa

Pobierz jMemorize dla Windows


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: