macXware przedstawia trzy nowe produkty

Trzy, nowe aplikacje w ofercie firmy macXware pojawiły się w ostatnich dniach na rynku. Znajdziemy wśród nich program do zapisu płyt CD/DVD – MacBurn, pakiet 5 aplikacji o nazwie MacPac oraz dodatkową kolekcję fontów – MoreMacFonts.

macXware przedstawia trzy nowe produkty

MacBurn pozwala na zapisanie danych na nośniki CD i DVD, a także ścieżki audio na płyty CD. Obie te opcje możemy także łączyć, tworzyć listy plików do późniejszego wykorzystania, tworzyć kompilacje audio z kilku nośników, wymazywać dane z krążków wielokrotnego użytku. Co ważniejsze, dzięki MacBurn utworzymy nośniki odczytywane zarówno na komputerze PC, jak i Macintoshu. W zakres obsługiwanych formatów wchodzą między innymi MP3, MOV, WAV, AIFF, MPEG. Posiadacze systemu Mac OS X 10.3 mogą dodatkowo zaprząc program do tworzenia obrazów ISO oraz DMG. MacBurn wymaga posiadania systemu Mac OS X w wersji 10.2.6

macXware przedstawia trzy nowe produkty

MacPac to zestaw 5 programów: FontManager (zarządzanie czcionkami), RadicalPhoto (modyfikacja parametrów zdjęć – jasność, kontrast, dodawanie efektów), RadicalSqueeze (kompresja danych z obsługą formatów ZIP oraz TAR), AppSwitch (szybkie przełączanie się pomiędzy aplikacjami) oraz MacCabinet (składowanie w jednym miejscu różnych plików). MacPac wymaga posiadania systemu Mac OS X 10.2.6 oraz 256 MB pamięci RAM.

macXware przedstawia trzy nowe produkty

MoreMacFonts to kolejna edycja kolekcji czcionek, w której znajdziemy blisko 750 fontów TrueType, posegregowanych w zależności od przeznaczenia. W aplikacji tej znajdziemy również jeden z elementów pakietu MacPac – FontManagera. Pozwoli on na modyfikowanie koloru i tekstu i kroju jeszcze na etapie podglądu danej czcionki. MoreMacFonts pracuje z systemami Mac OS X 10.x i wymaga 256 MB pamięci RAM.

Każdy z zaprezentowanych przez macXware produktów kosztuje 29,99 USD i znajdzie się w sprzedaży na początku kwietnia.

Więcej informacji: http://www.macxware.com