nanoCAD 5.0 - funkcjonalny program CAD za darmo!

Oprogramowanie typu CAD potrafi kosztować dość sporo. Jeśli jednak nie potrzebujemy licencjonowanego, komercyjnego produktu, z powodzeniem możemy zaoszczędzić, wybierając darmowe alternatywy, jak np. nanoCAD.

Program ten posiada potężny wachlarz narzędzi i opcji, pozwalających na projektowanie zarówno w 2D, jak i 3D. Interfejs został zaprojektowany w ten sposób, aby umożliwić użytkownikom AutoCAD bezbolesne przejście na tą właśnie aplikację. Oczywiście posiada ona obsługę formatów .dwg, więc możemy zaimportować tu projekt rozpoczęty w innym programie tego typu, a następnie dokończyć go w nanoCAD. Wszystkie kluczowe funkcje programu pokazuje wirtualny przewodnik na TEJ STRONIE.

nanoCAD

nanoCAD

Oprócz wydania darmowego istnieje także płatna wersja Plus. Na stronie porównania możemy zobaczyć zestawienie funkcji występujących nie tylko pomiędzy nanoCAD w wersji darmowej i Plus, ale także z AutoCAD 2014 i AutoCAD 2014 LT. Niektórych funkcji w porównaniu z bardziej utytułowanym konkurentem rzeczywiście brak, jednak obie edycje mogą pochwalić się narzędziami, których z kolei ten nie posiada.

Zapraszamy na naszą stronę programu, gdzie wyjaśniamy, jak go pobrać.