nanoCAD 5.0 - funkcjonalny program CAD za darmo!

Oprogramowanie typu CAD potrafi kosztować dość sporo. Jeśli jednak nie potrzebujemy licencjonowanego, komercyjnego produktu, z powodzeniem możemy zaoszczędzić, wybierając darmowe alternatywy, jak np. nanoCAD.

Program ten posiada potężny wachlarz narzędzi i opcji, pozwalających na projektowanie zarówno w 2D, jak i 3D. Interfejs został zaprojektowany w ten sposób, aby umożliwić użytkownikom AutoCAD bezbolesne przejście na tą właśnie aplikację. Oczywiście posiada ona obsługę formatów .dwg, więc możemy zaimportować tu projekt rozpoczęty w innym programie tego typu, a następnie dokończyć go w nanoCAD. Wszystkie kluczowe funkcje programu pokazuje wirtualny przewodnik na TEJ STRONIE.

nanoCAD 5.0 - funkcjonalny program CAD za darmo!

nanoCAD

Oprócz wydania darmowego istnieje także płatna wersja Plus. Na stronie porównania możemy zobaczyć zestawienie funkcji występujących nie tylko pomiędzy nanoCAD w wersji darmowej i Plus, ale także z AutoCAD 2014 i AutoCAD 2014 LT. Niektórych funkcji w porównaniu z bardziej utytułowanym konkurentem rzeczywiście brak, jednak obie edycje mogą pochwalić się narzędziami, których z kolei ten nie posiada.

Zapraszamy na naszą stronę programu, gdzie wyjaśniamy, jak go pobrać.