neostrada tp "za dychę"

Telekomunikacja Polska ogłosiła kolejną promocję na sprzedawane przez siebie usługi szerokopasmowego dostępu do Internetu. W odpowiedzi na konkurencyjne oferty Netii i Tele2 (darmowy Internet) największy polski operator wprowadził ofertę "mała cena", w ramach której korzystanie z neostrady w okresie promocyjnym kosztować będzie już od 9,90 zł miesięcznie.

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci, jak również abonenci, którzy już wcześniej podpisali z TP umowy na czas nieokreślony lub w okresie trwania promocji do zakończenia kontraktu terminowego pozostanie im nie mniej niż 30 dni nie więcej niż 90 dni.

Promocją objęte jest pięć opcji neostrady tp, o prędkości 256, 512, 1024, 2048 i 6144 kb/s. Niecałe 10 zł miesięcznie będą jednak płacić tylko ci, którzy zdecydują się na zakup najwolniejszej z wymienionych. Za korzystanie z pozostałych opcji obowiązuje w okresie promocyjnym opłata w wysokości 14,90 zł.

Promocja rozpoczęła się 1. września. Potrwa do 31 marca przyszłego roku. Chociaż okres promocyjny trwa łącznie 6 miesięcy, promocyjne ceny będą obowiązywać przez najwyżej pierwsze 3 miesiące.

Firma informuje też, że posiadacze specjalnego startera za pierwszy miesiąc korzystania z neostrady zapłacą 1,22 zł. Klientom podpisującym umowy "mała cena" zostanie również zaoferowany notebook Dell Inspiron 1501.

neostrada tp "za dychę"

Przypomnijmy, iż niedawno Netia zaoferowała klientom w promocji rok szerokopasmowego dostępu do sieci za darmo w przypadku podpisania umowy na 36 miesięcy, a Tele2 - 15 miesięcy Internetu bez opłat.

Zapraszamy do głosowania w ankiecie "Która z ogłoszonych ostatnio promocji na dostęp do Internetu jest wg ciebie najatrakcyjniejsza?"


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: