nubia zaprezentuje Red Magic 5G w Chinach

Gamingowy smartfon Red Magic 5G miał mieć premierę na targach Mobile World Congress w Barcelonie. Ponieważ zostały odwołane, producent zapowiada jego prezentację w Chinach. Kiedy?

Koronawirus wystraszył wystawców, którzy masowo odwołali swój przyjazd na targi Mobile World Congress. A podczas targów miało odbyć się kilka wyczekiwanych premier. Jedną z nich - prezentacja zapowiadającego się ciekawie smartfona gamingowego Red Magic 5G. Wielu producentów zdecydowało się zamiast tego na pokazanie swoich propozycji online lub na specjalnych wydarzeniach. Na przykład Sony zaprezentuje swoje nowe Xperie poprzez oficjalny kanał online.

Nubia, producent smartfonów gaminowych z wyższej półki, zdecydował się na zorganizowanie wydarzenia, na którym pokaże Red Magic 5. Będzie ono miało miejsce w Chinach, o czym poinformowano za pośrednictwem platformy Weibo. Przy okazji zostanie pokazanych kilka smart-gadżetów, jednak to telefon jest najbardziej oczekiwanym produktem. Ma być to pierwszy smartfon z odświeżaniem 144 Hz i takie innowacyjne rozwiązania, jak system chłodzenia cieczą oraz ładowanie 80W. Niestety - oprócz informacji, że odbędzie się takie wydarzenie, nie podano jego daty ani też, gdzie będzie mieć miejsce.

Źródło: Neowin