pCloud - chmura, której możesz całkowicie zaufać oferuje wspaniałe promocje na Czarny Piątek

Chcesz mieć pewność, że do Twoich plików w chmurze nie będzie zaglądać nikt niepowołany? Słusznie. Tak powinno być, ale wymagaj nie tylko bezpieczeństwa, ale również łatwego dostępu z każdego urządzenia elektronicznego. I takie właśnie rozwiązanie daje Ci pCloud, a ponad 16 mln użytkowników usługi może to potwierdzić.

Fot.: pCloud

Dyski chmurowe to popularne obecnie rozwiązanie, a jeśli coś jest popularne - wiele firm chce na tym skorzystać. Nie inaczej w tym przypadku. Jak grzyby po deszczu zaczęły pojawiać się mniejsze lub większe marki, oferujące bezpieczne miejsce na ważne pliki. Niestety - ilość nie przechodzi w jakość, toteż zdarza się nam od czasu do czasu słyszeć o wyciekach, włamaniach oraz dostępie do zgromadzonych danych osób niepowołanych. Dlatego tak ważne jest, aby wybrać firmę, której można zaufać pod tym względem, a równocześnie będzie oferować w ramach subskrypcji rozwiązania gwarantujące komfort użytkowania jej serwisu. I taki właśnie jest pCloud.

Dane bezpieczne niczym w szwajcarskim sejfie

pCloud rozpoczęło swoją działalność w 2013 roku. Firmę stworzył zespół osób mających bogate doświadczenie na polu IT, a ich celem było dostarczenie najwyższej jakości usług chmurowym zarówno użytkownikom indywidualnym, jak i biznesowym. Wiązało się to ze stworzeniem usługi, z której będzie mógł wydajnie korzystać każdy, niezależnie od stopnia znajomości komputerów oraz technologii. I jak pokazały to kolejne lata - idealnie trafiono w potrzeby odbiorców, a pCloud zaczęło otrzymywać nagrody branżowe i konsumenckie.

Co warto podkreślić - siedziba firmy mieści się w Szwajcarii, która ma bardzo rygorystyczne przepisy dotyczące danych osobowych i prywatności. Choć jej data center mieści się w Luksemburgu, podlega ona przepisom szwajcarskim, co daje pewność, że zgromadzone dane mają najwyższy stopień ochrony prywatności. Warto dodać, że wspomniane przepisy są również powodem, dla którego wielu operatorów sieci VPN operuje właśnie z terenu Szwajcarii. Równocześnie są one także całkowicie zgodne z przepisami RODO, obowiązującymi na terenie całej Unii Europejskiej.

pCloud - chmura, której możesz całkowicie zaufać oferuje wspaniałe promocje na Czarny Piątek

Fot.: pCloud

Co może zaoferować Ci pCloud?

Wszystko to brzmi ładnie, ale przyjrzyjmy się, jak prezentuje w praktyce. Zacznijmy najpierw od tego, co najważniejsze, czyli sprawdzenia, ile miejsca w chmurze możemy otrzymać? W zależności od wybranej opcji jest to od 500 GB do imponujących 10 TB. Te największe pojemności to idealne rozwiązanie dla firm, podczas gdy mniejsze doskonale sprawdzą się w przypadku użytkowników indywidualnych oraz rodzin. Wrzucamy pliki i co dalej? Tutaj warto wymienić wszystkie możliwości:

  • zarządzanie plikami - wszystkie można układać i organizować wg swoich oczekiwań. Warto podkreślić przy tym, że nie ma tu limitu wielkości plików, możesz wiec równie dobrze wrzucić dokument tekstowy mający 10 kb, jak i film o wielkości 4 GB. Jeśli zgromadzisz już większe ilości danych, w znalezieniu poszukiwanych pomoże wbudowana wyszukiwarka z opcjami filtrowania. Co ciekawe, jeśli skasujesz jakiś plik, a potem pożałujesz swojej decyzji, masz od 15 do 30 dni (w zależności od subskrybowanego planu), aby go przywrócić;
  • udostępnianie plików - po co wysyłać mailem pliki, skoro można udostępnić je w wygodny sposób z chmury? Może zrobić to na kilka sposobów - w tym zaprosić wybrane osoby do korzystania folderu czy przesłać im link do wybranych plików;
  • kopie zapasowe - pCloud wykonuje kopie zapasowe wszystkich plików. Nigdy nie stracisz swoich danych! Dodatkowo następuje natychmiastowa synchronizacja wszelkich wprowadzanych w nich zmian. Wszyscy będą zawsze na bieżąco;
  • dostęp z każdego urządzenia - z usług serwisu możesz korzystać za pomocą dedykowanej mu aplikacji mobilnej, aplikacji desktopowej oraz poprzez stronę internetową. Obsługiwane są wszystkie istniejące systemy - Android, iOS, Windows, Linux i macOS. Dzięki temu dostęp do swoich plików masz zawsze i wszędzie;
  • zintegrowany odtwarzacz audio - wbudowany odtwarzacz audio pozwala Ci na słuchanie muzyki bezpośrednio z chmury. Możesz dzięki temu trzymać swoje ulubione utwory, odciążając miejsce na smartfonie. Co więcej, nie ma problemu z tworzeniem playlist
  • solidne szyfrowanie - pCloud używa szyfrowania TLS/SSL zawsze podczas transferu plików na serwery pCloud. Można dodatkowo dopłacić za szyfrowanie również po stronie klienta.
pCloud - chmura, której możesz całkowicie zaufać oferuje wspaniałe promocje na Czarny Piątek

Fot.: pCloud

Podsumowując: mamy tu wszystko, co zapewnia wygodę i bezpieczeństwo, a także miły bonus w postaci relaksu. Czego chcieć więcej? Oczywiście przystępnej ceny za tak wiele możliwości. I tu mamy bardzo dobrą wiadomość...

Teraz możesz wypróbować praktycznie prawie za darmo!

pCloud oferuje swoje usługi dla klientów prywatnych. Mamy tu podział na strefę indywidualną oraz rodzinną. Dzięki Black Friday w strefie indywidualnej nastąpiła kolosalna obniżka cen - aż do 85%! Dlatego możesz teraz zdecydować się na dowolny abonament w naprawdę bardzo dobrej cenie. Na tym nie koniec. Usługi chmurowe przyzwyczaiły nas do płacenia regularnego abonamentu co jakiś czas - miesiąc, kwartał czy rok. W pCloud także są takie opłaty, jednak decydując się na plan indywidualny, możesz zapłacić raz na całe życie! I tutaj również mamy "czarnopiątkowe" promocje.

Dlatego właśnie za plan Premium 500 GB zapłacisz nie 570 euro, ale tylko 139 euro (75% zniżki). Przy większej przestrzeni to samo. W przypadku Premium 2TB jest to 279 euro zamiast 1140 euro (75% zniżki), a przy Premium 10 TB 890 euro zamiast 6000 euro (aż 85% zniżki). Przeliczając na złotówki, oferta pCloud prezentuje się następująco:

  • Premium 500 GB - 654 zł zamiast 2684 zł
  • Premium 2TB - 1314 zł zamiast 5369 zł
  • Premium 10 TB - 4185 zł zamiast 28 150 zł

Tak właśnie powinny wyglądać wszystkie promocje!

pCloud - chmura, której możesz całkowicie zaufać oferuje wspaniałe promocje na Czarny Piątek

Fot.: pCloud

Jakie inne atrakcyjne obniżki na swoje plany oferuje pCloud? Zajrzyj na stronę usługi i przekonaj się o tym już teraz. Warto się pośpieszyć, póki trwają tak niecodzienne promocje!