realme 8 5G i realme 8i w drodze. Wiemy kiedy pojawią się w sklepach

realme zamierza stale rozszerzać swoją linię średniaków. Podobnie jak w zeszłym roku, do modeli realme 8 oraz realme 8 Pro dołączy smartfon z modemem sieci 5G oraz tańszy wariant konkurujący z budżetowcami.

Wszystko wskazuje na to, że realme ma już swój stały plan wydawniczy, który powtarza się drugi rok z rzędu. Po debiucie świetnych średniaków z rodziny realme 8 (sprawdź nasze porównanie realme 8 Pro z Redmi Note 10 Pro) nadszedł czas na dodatkowe modele.

realme 8 Pro

realme 8 Pro

Na półkach sklepowych pojawią się jeszcze dwa smartfony z rodziny realme 8. Mowa o realme 8 5G z modemem sieci 5G oraz tańszej wersji realme 8i (zapoznaj się z naszą recenzja realme 7i).

Zobacz również:

  • Znamy oficjalną datę premiery Realme GT Neo 5! Nadchodzi smartfon z ładowaniem o mocy 240 W
  • Android 11 - lista telefonów do aktualizacji [12.09.2022]

Premiera nowych smartfonów zostałą już potwierdzona przez wiceprezesa i dyrektora generalnego realme na Indie i Europę - Madhav'a Sheth'a.

Niestety nie mamy dobrych wiadomości. Podobnie jak rok temu na realme 8 z modemem 5G będziemy musieli zaczekać. Podczas wywiadu z Financial Express wiceprezes przekazał, że smartfon zadebiutuje na rynku wkrótce, ale nie tak wcześnie jak można by się było spodziewać. Dodatkowo model 5G będzie zauważalnie droższy.

realme 8 w wersji z modemem 5G powinien być tańszy od realme 8 Pro.

Na rynku pojawi się również realme 8i. To najtańszy model z rodziny, który zaoferuje gorsze podzespoły od swoich braci.

W chwili obecnej brakuje informacji o dacie premiery. Wiemy za to, że realme 8 i realme 8 Pro trafią do Polski już 8 kwietnia 2021 roku.

Źródło: gizmochina.com