realme 8/8 Pro już dziś! Sprawdź, jak oglądać premierę i wygrać smartfona

Już dziś odbędzie się polska premiera najnowszych średniaków od realme. Producent przygotował konferencje prasową z udziałem Ziemniaka, a na wydarzeniu do wygrania jedna ze 108 nagród. Dodatkowo ze źródła zbliżonego do producenta znamy już sugerowane ceny detaliczne.

realme wprowadzi dziś do sprzedaży w naszym kraju swoje najnowsze średniaki z rodziny realme 8. Na rynku pojawią się dwa modele - realme 8 oraz realme 8 Pro dostępne w różnych konfiguracjach pamięciowych. Urządzenia te już jakiś czas temu trafiły do mnie na testy redakcyjne.

realme 8 (czarny) oraz realme 8 Pro (niebieski)

realme 8 (czarny) oraz realme 8 Pro (niebieski)

Po kilkunastu dniach z realme 8 i realme 8 Pro wiem już, że to świetne smartfony ze średniej półki cenowej, które sporo namieszają na rynku. Gdy mówimy już o cenach nasze źródła zbliżone do producenta przekazały nam informacje o sugerowanych cenach detalicznych.

Prezentują się one następująco:

  • realme 8 4/64 GB - 899 zł
  • realme 8 6/128 GB - 999 zł
  • realme 8 Pro 6/128 GB - 1199 zł
  • realme 8 Pro 8/128 GB -1299 zł

Jak widać realme agresywnie walczy cenami z konkurencją. Warto pamiętać, że oba modele wyposażono w świetny ekran Super AMOLED, pojemne baterie z szybkim ładowaniem oraz wydajne podzespoły. Droższy model wyróżnia się zastosowaniem 108 MP aparatu produkcji Samsunga.

Jak oglądać polską premierę realme 8/8 Pro?

Smartfony z rodziny realme 8 zostały już zaprezentowane na globalnej konferencji prasowej, ale i tak warto zajrzeć na dzisiejszą polską premierę. Producent potwierdzi na niej ceny detaliczne, a specjalnie z okazji tego wydarzenia przewidziano aż 108 nagród. Uważni widzowie będą w stanie zgarnąć drogocenne prezenty. Główną nagrodą są nowe smartfony z rodziny realme 8.

Konferencja prasowa odbędzie się dziś o godzinie 11:00. Całość transmitowana będzie na żywo na YouTube.

Razem z realme 8 oraz realme 8 Pro na polskim rynku zadebiutują słuchawki True Wireless Buds Air 2 oraz zegarek Watch S Pro.

Sprawdź, jak w naszych testach wypadły poprzedni model - realme 7 Pro.