realme 9, XT 3 i GT 2 w drodze! Kiedy premiera? Jakie nowości?

Do sieci wyciekły informacje dotyczące nadchodzących smartfonów od realme. Co wiemy o średniakach realme 9, realme XT 3 oraz flagowcu realme GT 2?

realme nie zwalnia. Ostatnimi czasy na rynku pojawiły się średniaki z rodziny realme 8, a teraz firma przygotowuje się do wprowadzenia na rynek europejski swojego flagowca - realme GT. Okazuje się jednak, że producent ma w zanadrzu kilka dodatkowych smartfonów.

realme 8 5G

realme 8 5G

Do sieci trafiły pierwsze informacje o realme 9, realme XT 3 oraz realme GT 2.

Informacje o nadchodzących smartfonach przekazał Mukul Sharma za pośrednictwem Twittera. Smartfony te zostały przypadkowo ujawnione na indyjskiej stronie realme.

Zobacz również:

W chwili obecnej nie znamy dokładnych specyfikacji technicznych nadchodzących urządzeń. Wiemy jedynie, że realme 9 będzie średniakiem, realme XT 3 droższym średniakiem, a model GT 2 flagowcem, który prawdopodobnie otrzyma zupełnie nowy aparat.

realme potwierdziło już, że w lipcu zamierza wprowadzić na rynek model z rodziny realme GT, który otrzyma ulepszony aparat. Prawdopodobnie będzie to realme GT 2.

Więcej informacji o wyżej wymienionych smartfonach z pewnością pojawi się w najbliższych tygodniach. Tymczasem w Polsce oczekujemy premiery modelu realme GT, która odbędzie się w połowie miesiąca.

Źródło: 91mobiles.com


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: