realme GT jeszcze taniej! Spieszcie się!

W polskim sklepie realme trwa właśnie błyskawiczna promocja. Jeżeli chcecie kupić zabójcę flagowców jeszcze taniej, to musicie się spieszyć!

Oferta specjalna dotyczy modelu realme GT w kolorze Speed Blue. Został on przeceniony z ceny sugerowanej, czyli 2299 zł na zaledwie 1999 zł. Oznacza to, że za niespełna dwa tysiące złotych możemy otrzymać urządzenie, które z łatwością konkuruje z flagowcami o dwukrotnie wyższych cenach.

Radzimy jednak spieszyć się z zakupem ponieważ promocja zakończy się jutro o godzinie 9 rano, o ile wcześniej nie zostaną wykupione wszystkie dostępne urządzenia. Zakupu można dokonać w oficjalnym sklepie realme w Polsce.

Zobacz również:

  • Recenzja: realme Watch 2 Pro – test smartwatcha dla aktywnych
  • Realme GT Master Edition – premiera szybciej niż myśleliśmy?
  • Recenzja: Vivo V21 - zrób lepsze selfie niż kiedykolwiek!

realme GT to smartfon z potężnym procesorem Qualcomm Snapdragon 888, 8 GB pamięci RAM, 128 GB pamięci masowej oraz obsługą sieci 5G. Telefon posiada baterię o pojemności 4500 mAh i możliwości błyskawicznego ładowania 65 W. Na pleckach znajdziemy potrójny aparat z głównym obiektywem 64 MP, szerokokątnym 8 MP oraz makro 2 MP. Z przodu umieszczono natomiast 16 MP aparat do selfie. Urządzenie pracuje w oparciu o system Android 11 z nakładką realmeUI 2.0.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą recenzją realme GT.