realme GT w Europie - cena jest rewelacyjna!

realme GT będzie najtańszym flagowcem z procesorem Snapdragon 888 5G w Europie. Sprzedaż ruszy jeszcze w czerwcu.

realme GT to najnowszy flagowiec chińskiego producenta, który zadebiutował na rynku w marcu 2021 roku. Firma długo zwlekała z wprowadzeniem topowego modelu do sprzedaży w Europie, ale za namową fanów udało się sprowadzić model GT na stary kontynent.

realme GT
Źródło: xda-developers.com

realme GT

Źródło: xda-developers.com

Holenderska firma Telefication potwierdziła obecność europejskiego wariantu realme GT. Wiadomość ta zwiastowała rychła premierę. realme właśnie oficjalnie potwierdziło, że model GT trafi do sprzedaży w Europie. Smartfon dostępny będzie również w naszym kraju.

Zobacz również:

  • realme X9 Pro - co wiemy o specyfikacji technicznej?
  • Realme GT Master Edition – premiera szybciej niż myśleliśmy?
  • Na realme GT Neo warto poczekać. To flagowiec w cenie średniaka!

realme potwierdziło oficjalnie portalowi XDA-Developers wprowadzenie do sprzedaży w Europie realme GT. Dodatkowo z nieoficjalny źródeł poznaliśmy sugerowane ceny detaliczne, które wyglądają rewelacyjnie.

Sudhanshu przekazała za pośrednictwem Twittera, że realme GT zadebiutuje w Europie w czerwcu 2021 roku. Smartfon dostępny będzie w dwóch wersjach - 8GB/128GB oraz 12GB/256GB. Bazowy model sprzedany będzie za około 400 Euro. Topową konfigurację wyceniono na 450 Euro. Wymienione ceny mogą ulec zmianie o około 20 Euro w obie strony.

Smartfon dostępny będzie w dwóch wersjach kolorystycznych - niebieskiej ze szklanymi pleckami oraz żółtej z pleckami pokrytymi skóra ekologiczną.

realme GT będzie najtańszy smartfonem z procesorem Qualcomm Snapdragon 888 5G dostępnym w Europie. W Polsce ceny powinny startować z poziomu nieco ponad 2000 zł.

Źródło: xda-developers.com