realme Q3 zapowiada się świetnie! Ostatni przeciek przed premierą

realme szykuje kolejne średniaki. Tym razem otrzymamy mocniejsze procesory. Czym jeszcze wyróżnia się seria Q3?

Po premierze modeli z serii realme 8 (zapoznaj się z naszą recenzją realme 8 Pro oraz porównaniem realme 8 Pro z realme 8) nadszedł czas na kolejne urządzenia. Tym razem chodzi o serię Q3. Przecieki sugerują, że na rynku pojawi się trzy modele z rodziny Q na 2021 rok.

Wizualizacja realme Q3

Wizualizacja realme Q3

W sieci pojawiły się ostatnie informacje przed oficjalną premierą smartfonów.

Wynika z nich, że bazowy model otrzyma procesor MediaTek MT6833. Prawdopodobnie jest to układ o nazwie handlowej Dimensity 700. Telefon otrzyma akumulator o pojemności 5000 mAh oraz 18 W system ładowania. na pokładzie znajdzie się 48 MP aparat główny.

Zobacz również:

Pośredni model otrzyma znacznie wydajniejszy procesor Qualcomm Snapdragon 750G oraz 30 W ładowanie przewodowe. Akumulator oraz aparat będzie identyczny jak w tańszy modelu.

Na rynku pojawi się także realme Q3 Pro. Topowy przedstawiciel serii otrzyma układ MediaTek Dimensity 1100 oraz mniejszą baterię o pojemności 4500 mAh. Na pokładzie 64 MP aparat znany z realme 8.

Przecieki wskazują, że smartfony z serii realme Q3 mogą być ciekawymi urządzeniami dla graczy. W niskiej cenie otrzymamy wydajne podzespoły. Względem modeli z serii realme 8 musimy liczyć się ze słabszym aparatem.

Możliwe, ze jeden z modeli zaoferuje fluorescencyjną obudowę.

Źródło: Gizmochina.com