recALL - odzyskiwanie haseł i kluczy licencyjnych

Na naszych stronach pojawiła się najnowsza wersja recALL. Jest to aplikacja pozwalająca na odzyskanie haseł z ponad 200 programów oraz kluczy licencyjnych z ponad 2800 aplikacji.

Według twórcy recALL jest to pierwszy na świecie program, który umożliwia odzyskiwanie większości haseł i licencji również z uszkodzonych systemów operacyjnych. Dokonuje tego poprzez natywne wsparcie plików rejestru z systemów Windows, a dzięki unikalnej funkcji emulacji serwerów FTP, POP3 oraz SMTP można odzyskać hasła z dowolnej aplikacji wspierającej te protokoły. Co ważne - jest to możliwe nawet w sytuacji, gdy dany program nie jest jeszcze wspierany w recALL.

recALL - odzyskiwanie haseł i kluczy licencyjnych

recALL obsługuje między innymi przeglądarki internetowe (Microsoft Internet Explorer 4.x-11, Chrome 1.x-30, Firefox 0.1-32), programy pocztowe (Becky!, Gmail Notifier, Microsoft Outlook 2000-2013, The Bat!), komunikatory internetowe (Gadu Gadu 6.x-12, Microsoft Windows Messenger, Gadu Gadu 6.x-12, AQQ), narzędzia FTP (BulletProof , CoffeeCup, CoreFTP, FileZilla, UltraEdit), a także użytkowe jak Internet Download Manager, EasyWebCam, Microsoft Protected Storage , RealVNC i inne. Najnowsze wydanie nosi numer 14.09 i jest do pobrania z tej strony. Jest to dzieło polskiego programisty, Macieja Kaczkowskiego.

Zobacz również:

  • Microsoft wprowadza logowanie bez haseł. Jak z niego skorzystać?