skate. Town Tour07 w najbliższy piątek

Świetna wiadomość dla wszystkich fanów szaleństwa na desce. Już w najbliższy piątek, w warszawskim centrum Blue City, odbędzie się impreza skate. Town Tour07. Wydarzenie będzie sporym widowiskiem, podczas którego zobaczycie popisy słynnych skaterów i zagracie w grę SKATE na Xboxa 360.

Jeszcze we wrześniu odbędzie się długo oczekiwana premiera gry SKATE na konsolę 360. Z tej okazji zaprasza wszystkich na imprezę skate. Town Tour07.

Wszyscy, którzy 21 września (piątek) przyjdą do Centrum Handlowego Blue City w Warszawie, będą mogli na konsolach Xbox 360 zmierzyć się z Dannym Wayem, dwukrotnym zdobywcą złotego medalu w "X Games".

To jednak nie wszystko. Skaterzy, dla których nie jest straszny Smith Grind czy Backside Heelflip, wezmą udział w organizowanych przez firmę 79 TH. zawodach deskorolkowych na specjalnie wybudowanej minirampie oraz zmierzą się w "Game of Skate" w skateparku Kamuflage. Na najlepszego skatera czekać będzie konsola Xbox 360 oraz gra SKATE.

Po imprezie w Warszawie Town Tour zawita także do Katowic (6 października), ponownie do Warszawy (12 października), Poznania (18 października) i Wrocławia (20 października).

skate. Town Tour07 odwiedzi także Kijów (23 - 25 września) oraz Lwów (26 - 27 września). W obu tych miastach odbędzie się sesja fotograficzno-filmowa, w której wezmą udział najlepsi polscy deskorolkowcy. Materiał, który powstanie, będzie można obejrzeć podczas kolejnych imprez touru oraz na tej stronie.